Роздрукувати сторінку
Главная \ Методичні вказівки \ Методичні вказівки \ 4619 Навчальний посібник з курсу Німецька мова, Національний університет державної податкової служби України, НУДПСУ

Навчальний посібник з курсу Німецька мова, Національний університет державної податкової служби України, НУДПСУ

« Назад

ДЕРЖАВНА ПОДАТКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ УКРАЇНИ

НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ДЕРЖАВНОЇ ПОДАТКОВОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ

 

В.К. БІЛОКУР 

Навчальний посібник з курсу Німецька мова

 

Ірпінь 2006 

Передмова

Навчальний посібник розрахований на широке коло осіб, які в межах програми середньої школи володіють німецькою мовою, її нормативною граматикою, певним запасом загальновживаної лексики. Спрямовує студентів на активні форми роботи, читання та аналіз тематичних текстів, формування навичок усного мовлення та письма.

Посібник складається з п’яти розділів.

У першому розділі наведені методичні поради стосовно оволодіння граматичним матеріалом щодо роботи над текстами, користування словником, розвитку навичок усного мовлення тощо.

Другий розділ має назву “Konversationsthemen”. У ньому представлені теми побутового характеру для розвитку усного мовлення та різноманітні лексико-граматичні вправи до них.

До третього розділу увійшли оригінальні тексти про різні аспекти економіки та оподаткування.Студенти мають можливість поповнити свій словниковий запас економічними термінами та вживати їх на практиці під час роботи над матеріалами з економіки та оподаткування та в усному мовленні. Після кожного тексту передбачені вправи для закріплення як лексичного, так і граматичного матеріалу.

Четвертий розділ посібника вміщує тексти для аудіювання та самостійного читання.

В п’ятому розділі пропонується короткий граматичний довідник.

Мета посібника – подальший розвиток та вдосконалення навичок розуміння і аналізу текстів як загальноосвітньої, так і економічної тематики, збагачення словникового запасу студентів,вміння вести бесіди, брати участь німецькою мовою у дискусіях, семінарах.

З повагою ІЦ "KURSOVIKS"!