Роздрукувати сторінку
Главная \ Методичні вказівки \ Методичні вказівки \ 4489 Приклад графічного зображення балансу води і волокна, Технологія паперу та картону, НТУУ КПІ

Приклад графічного зображення балансу води і волокна, Технологія паперу та картону, НТУУ КПІ

« Назад

Приклад графічного зображення балансу води і волокна

Балансові схеми волокна і води є невід’ємною складовою процесу розрахунку матеріального балансу води і волокна. Графічне зображення балансу води і волокна наглядно показує ефективність використання як свіжої, так і обігової та проясненої води, а також волокна, яке поступає з вихідними напівфабрикатами та циркулює у водопотоках технологічної системи.

На рис. 7.1 наведено схему балансу волокна, а на рис. 7.2 - схему балансу води на 1 т офсетного паперу, який виготовляється на папероробній машині.

Дані схеми виконані в одному із графічних пакетів (наприклад, КОМПАС 3D) в прив’язці до блок схеми технологічного потоку виробництва заданого виду паперу або картону.

Вихідними даними для побудови балансових схем волокна і води є результати, отримані в процесі розрахунку матеріального балансу води і волокна виробництва заданого виду паперу або картону.

Із наведених зображень наглядно видно величину потоків води і волокна на різних стадіях виробництва.

Точні дані величин потоків в кг на 1 т офсетного паперу в різних стадіях виробництва позначено на графічних зображеннях.

СПИСОК ЛІТЕРАТУРИ

1. Примаков С.П., Барбаш В.А. Технологія паперу і картону. –К.:, ЕКМО, 2008, –425 с. –табл., іл.; 20 см. –На обкл.автор.вказані. –Предм.указ.: с.421–424. – Бібліограф. с.419–420 –500 екз, ISBN 978-966-2153-06-4.

З повагою ІЦ "KURSOVIKS"!