Роздрукувати сторінку
Главная \ Методичні вказівки \ Методичні вказівки \ 4330 Бази виробничої практики та робочі місця, Фінанси і кредит, НУДПСУ

Бази виробничої практики та робочі місця, Фінанси і кредит, НУДПСУ

« Назад

2. Бази виробничої практики та робочі місця

Національним університетом ДПС України визначено такі бази проходження виробничої практики студентів: Державна фіскальна служба України, Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг, Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку, Державна служба фінансового моніторингу України, Державна казначейська служба України, Національний Депозитарій України, Пенсійний фонд України, банківські установи, фінансові служби підприємств, компанії з управління активами, торговці цінними паперами, фондові біржі та торгівельні системи, інвестиційні, лізингові та страхові компанії, недержавні пенсійні фонди тощо. 

Кафедра фінансових ринків може дозволити студенту самостійно вибрати собі базу практики та запропонувати її для затвердження при оформленні всіх відповідних документів. 

Для студентів при проходженні практики визначено наступні робочі місця: управління, департаменти, фінансові відділи, групи, сектори, бухгалтерії, а також інші структурні підрозділи та служби, що виконують фінансові операції, надають фінансові послуги, або контролюють їх здійснення тощо. При можливості студенти можуть бути зараховані на відповідні робочі місця під час проходження виробничої практики або в майбутньому бути працевлаштовані на них після закінчення університету. 

Якщо студент проходить практику на базі практики, відмінній від тих, що наведені у даній програмі, то він зобов’язаний узгодити тематичний план із керівником від навчального закладу до початку практики. 

До початку виробничої практики складається індивідуальний календарний план проходження практики на базі тематичного плану залежно від вибраної теми дипломної роботи, відповідно до якого визначається тривалість проходження практики на окремих робочих місцях. Переважну частину практики (біля 80 – 90 %) студент проходить у підрозділі, діяльність якого пов’язана з темою дипломної роботи, в інших підрозділах студенти знайомляться із змінами в структурі, управлінні, документації та законодавстві.

З повагою ІЦ "KURSOVIKS"!