Роздрукувати сторінку
Главная \ Методичні вказівки \ Методичні вказівки \ 4299 Організація постачання аптечних установ, Організація та економіка фармації, СХМТ

Організація постачання аптечних установ, Організація та економіка фармації, СХМТ

« Назад

2. Організація постачання аптечних установ

Основні напрямки розвитку системи постачання аптек в умовах формування фармацевтичного ринку України. Джерела надходження товарно-матеріальних цінностей до аптеки.

Аптечний склад, його організаційна структура, обладнання, планування та орієнтація приміщень. Основні завдання та функції аптечного складу. Штат. Відділи складу. Приймальний відділ, його завдання та функції. Приймання товару за кількістю, якістю та вартістю. Особливі випадки приймання товару. Порядок здійснений вхідного контролю якості лікарських засобів, що надходять на склад. Організація праці оперативних відділів аптечного складу. Порядок зберігання товару на складі, контроль за термінами зберігання медичним товарів. Особливості зберігання наркотичних, отруйних речовин, психотропних лікарських засобів та прекурсорів. Обробка замовлень в обчислювальному центрі. Підготовка замовлень. Облік руху товарів у відділах. Комплектація замовлень. Експедиційний відділ. Відпуск товару зі складу. Особливості відпуску наркотичних, отруйних речовин та спирту етилового. Організація доставки товарно-матеріальних цінностей. Супровідні документи.

Практичні навички:

1. Вміти організувати приймання та зберігання товару на складі.

2. Вміти сформувати замовлення аптеки та оформити відпуск товарів зі складу.

З повагою ІЦ "KURSOVIKS"!