Роздрукувати сторінку
Главная \ Методичні вказівки \ Методичні вказівки \ 4297 Ключові терміни та поняття, Теоретичний блок, Організація та економіка фармації, СХМТ

Ключові терміни та поняття, Теоретичний блок, Організація та економіка фармації, СХМТ

« Назад

Ключові терміни та поняття

Ключові терміни та поняття: фармація, фармацевтична етика, аптека, провізор, рецепт, законодавчий акт, аптечні робітники, посадові обов'язки, заявка-замовлення, товарно-матеріальні цінності, аптечний склад, облік і звітність в аптечній мережі, товарообіг аптечного підприємства, система оплата праці аптечних працівників, облік праці і заробітної плати в аптечних закладах, звітність аптек, інвентаризація товарно-матеріальних цінностей, витрати аптечного підприємства, розрахунки прибутку та рентабельності, державна система контролю якості лікарських засобів, фармацевтична інформація і реклама лікарських засобів. 

Теоретичний блок

Вступ. Історія розвитку фармації

Лікарська допомога на Київській Русі до початку VIII cт. Перші державні апте­ки. Аптекарський приказ. Реформи Петра І в галузі аптечної справі, їх значення. Відкриття власних аптек. Перший аптечний статут, його зміст та значення. Вітчи­зняні фармакопеї.

Фармація і сучасність. Фармацевтична етика та деонтологія.

З повагою ІЦ "KURSOVIKS"!