Методичні вказівки до практичних робіт з курсу Економічна інформатика
« Назад ЗМІСТ ПЕРЕДМОВА 4 Опис навчальної дисципліни „Економічна інформатика” 7 Структура навчальної дисципліни 8 Зміст Навчальної Дисципліни За Змістовими Модулями 10 Тема 1. Предмет, методи і завдання дисципліни 10 Тема 2. Теоретичні основи економічної інформатики 10 Тема 3. Системне забезпечення інформаційних процесів 11 Тема 4. Організація комп’ютерної безпеки та захисту інформації 12 Тема 5. Програмні засоби роботи зі структурованими документами 13 Тема 6. Програмні засоби роботи з базами та сховищами даних 16 Тема 7. Основи офісного програмування 17 Тема 8. Мережні технології 18 Тема 9. Застосування internet в економіці 19 Тема 10. Основи веб-дизайну 20 Тема 11. Експертні і навчальні системи 20 Тема 12. Перспективи розвитку інформаційних технологій 21 Методи оцінювання та розподіл балів за рейтинговою системою 22 Контрольні питання з дисципліни 24 Перелік питань до залікових кредитів 24 Перелік питань з курсу 26 Рекомендована література 29 Інформаційні ресурси internet 31
|
У підсумку ступінь Х “незадовільно” з обов’язковим повторним курсом |
Від 1 до 32 балів |
У підсумку ступінь FХ “незадовільно” з можливістю повторного складання при комісії |
Від 33 до 49 балів |
У підсумку ступінь DE “задовільно” |
Від 50 до 66 балів |
У підсумку ступінь BC “добре” |
Від 67 до 83 балів |
У підсумку ступінь A “відмінно” |
Від 84 до 100 балів |
Максимальна кількість балів, яку студент може отримати на екзамені |
100 балів |
Допуск студента до іспиту та визначення підсумкового рейтингу і державної оцінки здійснюється з урахуванням суми всіх модульних результатів.
До іспиту допускаються студенти, які у підсумку набрали від 31 і більш балів. Якщо студент у підсумку набрав менше 31 балів – він буде недопущений до іспиту і повинен обов‘язково пройти курс повторного навчання. На іспиту студент може набрати 40 балів.
- значення дисципліни
Економічна інформатика – це нормативна навчальна дисципліна циклу професійної підготовки фахівців за напрямом „Економіка і підприємництво” та предметом вивчення якої є сучасні комп’ютерні технології обробки інформації, які зорієнтовані на розподільну обробку даних на основі автоматизованих робочих місць, експертних і навчальних систем, локальних і глобальних комп‘ютерних мереж.
- міжпредметні зв’язки
-
Політекономія.
-
Вища математика.
-
Гроші і кредит.
-
Теорія ймовірності.
- методи і форми викладання дисципліни
Вивчення дисципліни передбачає лекційні і практичні заняття в спеціалізованих лабораторіях персональних комп‘ютерів, які повинні бути з‘єднані у локальну комп‘ютерну мережу. Під час вивчення курсу студенти виконують індивідуальне завдання під керівництвом викладача за варіантами. Значна частина матеріалу дисципліни студентами вивчається самостійно.
- форми і засоби проміжного та підсумкового контролю
Поточний контроль виконання практичних завдань проводиться у вигляді захисту практичних та індивідуальних робіт. Перевірка теоретичних знань з дисципліни здійснюється шляхом тестування або контрольної роботи, яка включає питання з теоретичного матеріалу.
Оцінювання знань студентів з навчальної дисципліни здійснюється на основі результатів поточно-модульного контролю (ПМК) і контролю знань у формі екзамену відповідно навчального плану. Підсумкова оцінка визначається за кредитно – модульною системою оцінки знань на підставі результатів одержаних студентом на протязі вивчення всього курсу. Іспит з дисципліни складається у письмовому вигляді.
З повагою ІЦ "KURSOVIKS"!