Роздрукувати сторінку
Главная \ Методичні вказівки \ Методичні вказівки \ 4183 Рекомендована орієнтовна тематика курсових проектів, Проектування об΄єктів готельно-ресторанного господарства, НУХТ

Рекомендована орієнтовна тематика курсових проектів, Проектування об΄єктів готельно-ресторанного господарства, НУХТ

« Назад

Рекомендована орієнтовна тематика курсових проектів

1. Проект приймально-вестибюльної групи приміщень та холодного цеху закладу ресторанного господарства готельного підприємства в Подільському районі м. Києва.

2. Проект приміщень житлової групи та овочевого цеху закладу ресторанного господарства готельного підприємства в м. Кривий Ріг.

3. Проект приміщень фізкультурно-оздоровчого призначення та м’ясо-рибного цеху закладу ресторанного господарства готельного підприємства в м. Ворохта.

4. Проект приміщень культурно-дозвільного призначення та гарячого цеху закладу ресторанного господарства готельного підприємства в м. Одеса.

5. Проект приміщень побутового обслуговування і торгівлі та овочевого цеху закладу ресторанного господарства готельного підприємства в м. Черкаси.

6. Проект господарсько-виробничих приміщень і гарячого цеху закладу ресторанного господарства готельного підприємства в м. Житомир.

7. Проект адміністративних приміщень та кондитерського цеху закладу ресторанного господарства готельного підприємства в м. Ужгород.

8. Проект приймально-вестибюльної групи приміщень та овочевого цеху закладу ресторанного господарства готельного підприємства в м. Дніпропетровськ.

9. Проект приміщень житлової групи та м’ясо-рибного цеху закладу ресторанного господарства готельного підприємства в Оболонському районі м. Києва.

10. Проект приміщень фізкультурно-оздоровчого призначення та гарячого цеху закладу ресторанного господарства готельного підприємства в м. Яремча.

11. Проект приміщень культурно-дозвільного призначення та складських приміщень закладу ресторанного господарства готельного підприємства в м. Скадовськ.

12. Проект приміщень побутового обслуговування і торгівлі та м’ясо-рибного цеху закладу ресторанного господарства готельного підприємства в м. Кременчук.

13. Проект господарсько-виробничих приміщень і складських приміщень закладу ресторанного господарства готельного підприємства в м. Суми.

14. Проект адміністративних приміщень та овочевого цеху закладу ресторанного господарства готельного підприємства в м. Чернівці.

15. Проект приймально-вестибюльної групи приміщень та м’ясо-рибного цеху закладу ресторанного господарства готельного підприємства в м. Львів.

16. Проект приміщень житлової групи та гарячого цеху закладу ресторанного господарства готельного підприємства в м. Кіровоград.

17. Проект приміщень фізкультурно-оздоровчого призначення та холодного цеху закладу ресторанного господарства готельного підприємства в м. Івано-Франківськ.

18. Проект приміщень культурно-дозвільного призначення та овочевого цеху закладу ресторанного господарства готельного підприємства в м. Бердянськ.

19. Проект приміщень побутового обслуговування і торгівлі та складських приміщень закладу ресторанного господарства готельного підприємства в м. Чернігів.

20. Проект господарсько-виробничих приміщень і кондитерського цеху закладу ресторанного господарства готельного підприємства в м. Луцьк.

21. Проект адміністративних приміщень та складських приміщень закладу ресторанного господарства готельного підприємства в м. Хмельницький.

22. Проект приймально-вестибюльної групи приміщень та гарячого цеху закладу ресторанного господарства готельного підприємства в м. Мукачеве.

23. Проект приміщень житлової групи та холодного цеху закладу ресторанного господарства готельного підприємства в Печерському районі м. Києва.

24. Проект приміщень фізкультурно-оздоровчого призначення та складських приміщень закладу ресторанного господарства готельного підприємства в м. Морщин.

25. Проект приміщень культурно-дозвільного призначення та холодного цеху закладу ресторанного господарства готельного підприємства в м. Генічеськ.

26. Проект приміщень побутового обслуговування і торгівлі та гарячого цеху закладу ресторанного господарства готельного підприємства в м. Умань.

27. Проект господарсько-виробничих приміщень і овочевого цеху закладу ресторанного господарства готельного підприємства в с. Затока.

28. Проект адміністративних приміщень та м’ясо-рибного цеху закладу ресторанного господарства готельного підприємства в м. Тернопіль.

29. Проект приймально-вестибюльної групи приміщень та складських приміщень закладу ресторанного господарства готельного підприємства в м. Трускавець.

30. Проект приміщень житлової групи та складських приміщень закладу ресторанного господарства готельного підприємства в м. Рівне.

31. Проект приміщень фізкультурно-оздоровчого призначення та овочевого цеху закладу ресторанного господарства готельного підприємства в м. Миргород.

32. Проект приміщень культурно-дозвільного призначення та м’ясо-рибного цеху закладу ресторанного господарства готельного підприємства в с. Коблеве.

33. Проект приміщень побутового обслуговування і торгівлі та холодного цеху закладу ресторанного господарства готельного підприємства в м. Луцьк.

34. Проект господарсько-виробничих приміщень і холодного цеху закладу ресторанного господарства готельного підприємства в м. Харків.

35. Проект адміністративних приміщень та гарячого цеху закладу ресторанного господарства готельного підприємства в м. Вінниця.

З повагою ІЦ "KURSOVIKS"!