Роздрукувати сторінку
Главная \ Методичні вказівки \ Методичні вказівки \ 4171 Тематика курсових проектів, Проектування об΄єктів готельно-ресторанного господарства, НУХТ

Тематика курсових проектів, Проектування об΄єктів готельно-ресторанного господарства, НУХТ

« Назад

2. Тематика курсових проектів

Вибір теми курсового проекту є першим етапом і має важливе значення для успішного виконання роботи. Студент разом з керівником проекту вибирає тему із запропонованої орієнтовної тематики курсових проектів, розроблених кафедрою для дисципліни «Проектування об’єктів готельно-ресторанного господарства» (додаток А).

У питанні вибору теми слід враховувати сучасні тенденції та перспективні напрями розвитку індустрії гостинності, передбачати впровадження прогресивних технологій і нових видів технологічного обладнання, а також можливість використання набутих навичок у роботі над дипломним проектом.

Студентам, які беруть участь у науково-дослідній роботі кафедри, можуть бути запропоновані теми курсового проекту, що є продовженням їх наукових досліджень. Вони також мають право запропонувати свою тему з обґрунтуванням необхідності та доцільності її розробки. Але в цьому випадку тема повинна відповідати програмі дисципліни, вимогам до структури і змісту курсового проекту.

Виконання одночасно кількома студентами курсових проектів з однаковими темами дозволяється за умови різних варіантів його виконування.

Тематика курсових проектів розглядається і затверджується кафедрою.

З повагою ІЦ "KURSOVIKS"!