Роздрукувати сторінку
Главная \ Методичні вказівки \ Методичні вказівки \ 4051 Тематика курсових робіт з курсу Кримінальний процес, Варіант 52, Національний університет державної податкової служби України, НУДПСУ

Тематика курсових робіт з курсу Кримінальний процес, Варіант 52, Національний університет державної податкової служби України, НУДПСУ

« Назад

Варіант 52

Провадження за нововиявленими обставинами

Задача 1.

Калинович П., 3 грудня 1989 року народження, 15 червня 2004 року вчинив замах на зґвалтування своєї однокласниці Тетяни Ф. При цьому він наніс їй легкі тілесні пошкодження. Слідчий склав иа затвердив у прокурора повідомлення про підозру Калиновичу, а також направив повістку Калиновичу про зявлення до слідчого. Присутній під час повідомлення про підозру захисник Калиновича, – адвокат Гикавка заявив клопотання про виклик педагога, і допит підозрюваного провести у його присутності.

Слідчий задоволив клопотання захисника і запросив для повідомлення про підозру і допиту неповнолітнього завуча з виховної роботи школи, у якій навчались Калинович і потерпіла.

Після повідомлення про підозру, слідчий оголосив про допит підозрюваного. Коли останній дізнався, що під час допиту, крім його захисника, буде присутній ще й завуч школи, він категорично відмовився дати показання, мотивуючи тим, що йому соромно розповідати про обставини справи у його присутності.

Зважаючи на таку обставину, слідчій видалив педагога з кабінету і допит підозрюваного провів лише з участю захисника.

Дайте правову оцінку ситуації. 

Задача 2.

Власов, Петров та Чемченко вчинили п’ять розбійних нападів з метою заволодіння матеріальними цінностями в промтоварних магазинах. Діючи за попередньою змовою, вони, під’їжджали до магазину на автомобілі «Жигулі», який належав Чемченко, і, пограючи сторожу обрізом мисливської рушниці, зв’язували його, після чого зламували запори. Із магазина співучасники, як правило, розкрадали найцінніші речі та завантажували їх в автомобіль, після чого Чемченко відвозив украдене до себе додому.

Під час обшуку у Власова в сараї було знайдено та вилучено обріз мисливської рушниці з дванадцятьма патронами. У квартирі Петрова слідчим були знайдені ломик «фомка», відмички та зв’язки ключів. За місцем проживання Чемченка були вилучені лише деякі з украдених товарів, так як більшість з них він встиг реалізувати. Під час обшуку у Чемченко був описаний та вилучений його власний автомобіль «Жигулі».

Визначте вид речових доказів, виявлених під час обшуків, а також дії щодо них судового розгляду провадження. Який порядок приєднання до матеріалів кримінального провадження виявлених при обшуку предметів?

З повагою ІЦ "KURSOVIKS"!