Роздрукувати сторінку
Главная \ Методичні вказівки \ Методичні вказівки \ 4042 Тематика курсових робіт з курсу Кримінальний процес, Варіант 43, Національний університет державної податкової служби України, НУДПСУ

Тематика курсових робіт з курсу Кримінальний процес, Варіант 43, Національний університет державної податкової служби України, НУДПСУ

« Назад

Варіант 43

Предмет та межі доказування у кримінальному провадженні 

Задача 1.

Адвокат Гикавка, який представляв інтереси потерпілого у кримінальному провадженні за підозрою Зюзака в злочині, передбаченому ч. 3 ст. 296 КК України, був викликаний як свідок. З'явившись на виклик слідчого, він заявив, що свідком в даному провадженні бути не може, оскільки про обставини, викладені у матеріалах досудового розслідування йому стало відомо в зв'язку з виконанням функцій представника потерпілого.

Дайте правову оцінку ситуації. 

Задача 2.

Ухвалою судді апеляційного суду Чернівецької області від 8 травня 2004 р. потерпілим Рябцеву Василю та Рябцеву Андрію відмовлено у відновленні пропущеного строку на апеляційне оскарження обвинувального вироку щодо Зарубицького від 27 лютого 2004 р. та повернуто апеляційну скаргу.

Відмовляючи у відновленні строку на апеляційне оскарження вироку, суддя вказав на те, що причини пропущення строку не можуть бути визнані поважними.

Як видно з матеріалів справи, потерпілі Рябцев Василь та Рябцев Андрій – проживають в Алтайському краї Російської Федерації. Після давання показань в судовому засіданні Глибоцького районного суду Чернівецької області у справі Зарубицького потерпілі повернулися до свого місця проживання, узгодивши з головуючим можливість наступного розгляду справи за їх відсутності.

27 лютого 2014 р. був постановлений вирок у даній кримінальній справі. 30 березня 2014 р. потерпілі отримали направлену їм судом поштою копію вироку. 5 квітня 2014 р. потерпілі також поштою надіслали апеляційні скарги та клопотання про відновлення пропущеного строку на апеляційне оскарження, які надійшли до районного суду 18 квітня 2014 р. У клопотаннях потерпілі, посилались на те, що вищевказані дати підтверджені штемпелями поштових відділень, просили відновити для них пропущений строк на оскарження вироку в апеляційному порядку.

Дайте правову оцінку ситуації.

З повагою ІЦ "KURSOVIKS"!