Роздрукувати сторінку
Главная \ Методичні вказівки \ Методичні вказівки \ 4041 Тематика курсових робіт з курсу Кримінальний процес, Варіант 42, Національний університет державної податкової служби України, НУДПСУ

Тематика курсових робіт з курсу Кримінальний процес, Варіант 42, Національний університет державної податкової служби України, НУДПСУ

« Назад

Варіант 42

Проведення експертизи у кримінальному провадженні 

Задача 1.

Адвокат Березюк – сусід Злобіна, підозрюваного у вчиненні злочину, передбаченого ст. 157 КК України, був викликаний на допит як свідок. З'явившись на виклик, він заявив, що показань давати не буде, оскільки до нього звертався за порадою Злобін і він дав свою згоду бути його захисником після повідомлення про підозру.

Дайте правову оцінку ситуації. 

Задача 2.

Захисник обвинуваченого Іванчука вирішив подати апеляцію на обвинувальний вирок, в якій довести, що Іванчука засуджено незаконно, і просити суд апеляційної інстанції вирок скасувати, а справу закрити.

Повідомивши про це Іванчука, який знаходився під вартою, він дізнався від нього, що вироком він задоволений, оскаржувати його не збирається і вимагає від адміністрації слідчого ізолятора негайного відправлення до місця відбування покарання.

Незважаючи на відсутність згоди свого підзахисного, захисник оскаржив вирок.

Дайте правову оцінку ситуації.

З повагою ІЦ "KURSOVIKS"!