Роздрукувати сторінку
Главная \ Методичні вказівки \ Методичні вказівки \ 4013 Тематика курсових робіт з курсу Кримінальний процес, Варіант 14, Національний університет державної податкової служби України, НУДПСУ

Тематика курсових робіт з курсу Кримінальний процес, Варіант 14, Національний університет державної податкової служби України, НУДПСУ

« Назад

Варіант 14

Забезпечення безпеки суб’єктів кримінального провадження

Задача № 1

Теплохід "Михайло Шолохов", маючи прописку Одеського порту, здійснював круїз до Талліна (Естонія). Коли теплохід знаходився в Балтійському морі, то на ньому була вчинена крадіжка цінних особистих речей у туриста Волкова. Викрадені речі були виявлені у матроса Бувалого. Капітан теплоходу розпочав кримінальне провадження, провів можливі слідчі дії і після прибуття судна в Одесу передав матеріали досудового розслідування слідчому.

Дайте правову оцінку ситуації.

Задача № 2

Визнавши досудове слідство закінченим, прокурор доручив слідчому телефоном повідомив про це дружину потерпілого Зубарєва і просив її передати чоловікові (потерпілому в кримінальному провадженні), що він може ознайомитись з матеріалами досудового розслідування 10 лютого в приміщенні прокуратури з 10 години ранку до 14 години. В обумовлений час потерпілий Зубарєв в прокуратуру не з'явився. Після того, як слідчий ознайомив підозрюваного і його захисника з матеріалами провадження, прокурор склав обвинувальний акт і направив матеріали до суду.

Через день до прокурора надійшла заява потерпілого, у якій він, відзначивши, що йому нічого не було відомо про закінчення досудового слідства, просив ознайомити його з матеріалами досудового розслідування в лікарні, де він знаходиться з 7 лютого на лікуванні.

Дайте правову оцінку ситуації.

З повагою ІЦ "KURSOVIKS"!