Роздрукувати сторінку
Главная \ Методичні вказівки \ Методичні вказівки \ 4009 Тематика курсових робіт з курсу Кримінальний процес, Варіант 10, Національний університет державної податкової служби України, НУДПСУ

Тематика курсових робіт з курсу Кримінальний процес, Варіант 10, Національний університет державної податкової служби України, НУДПСУ

« Назад

Варіант 10

Прокурор як учасник кримінального провадження 

Задача № 1

Власов, Петров та Чемченко вчинили п’ять розбійних нападів з метою заволодіння матеріальними цінностями в промтоварних магазинах. Діючи за попередньою змовою, вони, під’їжджали до магазину на автомобілі «Жигулі», який належав Чемченко, і, пограючи сторожу обрізом мисливської рушниці, зв’язували його, після чого зламували запори. Із магазина співучасники, як правило, розкрадали найцінніші речі та завантажували їх в автомобіль, після чого Чемченко відвозив украдене до себе додому.

Під час обшуку у Власова в сараї було знайдено та вилучено обріз мисливської рушниці з дванадцятьма патронами. У квартирі Петрова слідчим були знайдені ломик «фомка», відмички та зв’язки ключів. За місцем проживання Чемченка були вилучені лише деякі з украдених товарів, так як більшість з них він встиг реалізувати. Під час обшуку у Чемченко був описаний та вилучений його власний автомобіль «Жигулі».

Визначте вид речових доказів, виявлених під час обшуків, а також дії щодо них судового розгляду провадження. Який порядок приєднання до матеріалів кримінального провадження виявлених при обшуку предметів? 

Задача № 2

28 грудня 2005 р. на автотрасі Київ–Львів сталося зіткнення автомобілів «Москвич» під керуванням Петренка та «Жигулі», за кермом якого перебував Василенко, внаслідок якого обидва отримали тяжкі тілесні ушкодження. За цими ознаками слідчий розпочав досудове розслідування за ч. 2 ст. 286 КК. Через п’ять днів після ДТП Василенкові довелося ампутувати обидві ноги, а ще через шість днів помер Петренко. У ході слідства встановлено, що обидва водії порушили Правила дорожнього руху: Петренко значно перевищив допустиму на цій ділянці дороги швидкість, а Василенко правила обгону, що, крім іншого, підтверджується і висновком судово-автотехнічної експертизи. Автомобілі відновленню не підлягають. Яке рішення має бути прийнято слідчим?

З повагою ІЦ "KURSOVIKS"!