Роздрукувати сторінку
Главная \ Методичні вказівки \ Методичні вказівки \ 3894 Підготовка дипломної магістерської роботи до захисту, Геодезія та землеустрій, КПУ

Підготовка дипломної магістерської роботи до захисту, Геодезія та землеустрій, КПУ

« Назад

5. Підготовка дипломної магістерської роботи до захисту

Написання першого варіанта тексту дипломної (магістерської) роботи і подання його на ознайомлення керівникові здійснюється не пізніше ніж за чотири тижні до призначеного терміну попереднього захисту.

Попередній захист дипломних (магістерських) робіт проводиться за графіком на засіданні кафедри.

Подання дипломної (магістерської) роботи на нормоконтроль і виправлення зауважень здійснюється не пізніше ніж за один тиждень після попереднього захисту.

Оформлення відгуків керівника дипломної (магістерської) роботи та рецензента на дипломну (магістерську) роботу здійснюється не пізніше одного тижня до захисту.

Дозволом до захисту дипломної (магістерської) роботи є позитивний відгук наукового керівника.

У відгуку наукового керівника відзначаються позитивні сторони та недоліки дипломної (магістерської) роботи, здійснюється попереднє оцінювання якості дипломної (магістерської) роботи, за результатами чого наприкінці відгуку визначається попередня оцінка та робиться висновок про можливість допуску роботи до захисту.

Підготовка презентації дипломної (магістерської) роботи і роздаткових матеріалів для членів ДЕК здійснюється не пізніше ніж за один тиждень до захисту.

Захист дипломної (магістерської) роботи на засіданні ДЕК здійснюється відповідно до затвердженого графіка засідань ДЕК.

З повагою ІЦ "KURSOVIKS"!