Вимоги до складання й оформлення звітної документації студента-практиканта, Правознавство, КНЛУ
« НазадВимоги до складання й оформлення звітної документації студента-практикантаПісля закінчення правової практики студенти подають керівнику практики від кафедри права пакет зі звітною документацією, який складається з наступних документів:
Відгук (характеристика) керівника від бази практики подається на бланку підприємства, установи організації або завіряється печаткою підприємства, установи, організації та підписом відповідної посадової чи службової особи. Він містить у собі аналіз основних особистих якостей студента, ставлення студента до виконуваної під час практики роботи (завдань), характеристику здатності практиканта до самостійної роботи за фахом і спеціалізацією, та може містити оцінку діяльності студента під час практики, яку рекомендує виставити керівник від бази практики. Звіт про виконання програми навчальної практики з фаху складається з вступу, має містити аналіз проходження практики, відомості про виконання розділів її програми й індивідуального завдання, висновки та пропозиції, зауваження і побажання студента щодо підсумків практики. Текст звіту може містити відповідні розрахунки, пояснення, таблиці, схеми, діаграми тощо. До звіту можуть додаватися зразки процесуальних та інших правових документів, складених студентом під час проходження практики, а також інші матеріали, зібрані під час практики. У звіті студент висвітлює спірні питання щодо застосування чинного законодавства, які виникали під час проходження практики. Звіт закінчується висновками та пропозиціями, в яких студент висловлює власну думку щодо можливостей вирішення зазначених вище спірних питань. У звіті не повинно бути дослівного переписування історії бази практики, а також розширеного цитування нормативних актів, але обов'язково вимагається посилання на них. Звіт оформлюється за встановленими вимогами з урахуванням єдиного стандарту конструкторської документації (ЄСКД) на аркушах паперу формату А4 (надрукованих шрифтом 12-14 розміру з полуторним інтервалом або написаних від руки). Сторінки звіту обов'язково пронумеровуються та належним чином скріплюються. Загальний обсяг звіту не встановлюється, а має значення виключно повнота та правильність висвітлення положень, що розглядалися під час практики, в тому числі тих, що зазначені вище. СХЕМА ЗВІТУУ «ЗВІТІ» студент вказує:
Індивідуальне завдання студента-практиканта включається до програми практики з метою надбання студентом умінь і навичок самостійно розв'язувати конкретні виробничі, організаційні та інші завдання під час проходження практики. Індивідуальне завдання окремому студенту може надаватися керівником від кафедри права з урахуванням специфіки діяльності бази практики та побажань студента. Індивідуальне завдання передбачає виконання з дозволу керівника від бази практики будь-яких професійних обов'язків, пов'язаних з проведенням процесуальних дій, складанням окремих документів або їх проектів, узагальнення навчальної практики з фаху з тих чи інших питань, участі в інших правових процедурах тощо. Після закінчення практики індивідуальне завдання за вимогою керівника від кафедри права оформлюється у вигляді окремого документа (за стандартами звіту) або включається до звіту з практики як його частина. Всі вказані вище документи складаються студентом в одну папку та протягом встановленого терміну подаються керівнику від кафедри права. З повагою ІЦ "KURSOVIKS"!
|