Роздрукувати сторінку
Главная \ Методичні вказівки \ Методичні вказівки \ 3783 Біометрична система контролю доступу БІО СКД, Методи та засоби захисту інформації, НУ ЛП

Біометрична система контролю доступу БІО СКД, Методи та засоби захисту інформації, НУ ЛП

« Назад

6.2. Біометрична система контролю доступу БІО СКД

Cистема керування доступом у приміщення призначена для контролю проходів приміщень у вигляді біометричної ідентифікації за відбитком пальця та контролю/керування електрозамками, турнікетами або будь-якими виконавчими пристроями й механізмами.

Принцип роботи: Базовий варіант призначений для відкриття дверей або розблокування турнікета за допомогою біометричного сканера відбитка пальця. Для того, щоб пристрій розблокувати, необхідно тільки прикласти палець будь-якої руки до сканера. Вся операція займає менш 2-х секунд! Обдурити систему неможливо.

Зручності й переваги: Встановивши систему контролю доступу "БІО СКД", не потрібно носити із собою: ключі, картки, брелоки, які можна втратити, передати іншій особі, поламати й т.д., головне щоб один із двох (або більше) введених пальців не був сильно ушкоджений. Незначні й багаторазові ушкодження (порізи) допускаються, і не впливають на ідентифікацію!
Всі дані й настроювання параметрів зберігаються на комп'ютері, доступ до якого так само може бути дозволений тільки біометричним шляхом, тобто тільки приклавши палець.

Області застосування, можливості й вигоди: "БІО СКД" може бути встановлена на будь-якому об'єкті від будинку до більших промислових об'єктів. Система дозволяє контролювати доступ, відслідковувати переміщення людей, переглядати всі події, відбитки, одержувати інформацію для аналізу в реальному часі й багато чого іншого.

Крім безпосередньо контролю доступу, за допомогою "БІО СКД" можна автоматизувати облік робочого часу й нарахування заробітної плати на підприємствах, реалізована інтеграція із системами: 1С Предприятие, Акцент, інтеграція із системою відео-спостереження VIDEOREG. Убудована система обліку робочого часу, табельного обліку й нарахування зарплат. Можлива інтеграція з іншим ПО й устаткуванням. WEB-Інтерфейс доступу до статистики - дозволяє контролювати переміщення людей, вести оперативний (у реальному часі) облік спізнілих, що не вийшли на роботу та ін. одержуючи дані за допомогою будь-якого комп'ютера підключеного до мережі. Інтерфейс керування системою дозволяє удаленно управляти пристроями, міняти конфігурацію, додавати/видаляти користувачів, міняти права доступу, та ін.

Система дозволяє значно підвищити трудову дисципліну на підприємствах, одержувати абсолютно точну інформацію про переміщення людей (людський фактор виключений) у реальному часі, у результаті зниження витрат на контроль і більше точний облік фактично відпрацьованого часу, відбувається пряма економія засобів фонду заробітної плати й зменшення випадків розкрадання. Не пряма економічна вигода полягає в тому, що в результаті підвищення дисципліни, швидкості одержання й точності інформації впливає на "прийняття рішень", значно поліпшується контроль і керованість, а в кінцевому результаті це часто приводить до підвищення прибутку й високій якості продукції. Підприємства швидко приводяться у відповідність високим корпоративним стандартам, що у свою чергу підвищує інвестиційну привабливість і конкурентоспроможність.

Масштабованість:"БІО СКД" може бути встановлена в мінімальному варіанті 2 сканери, 2 виконавчі пристрої. При необхідності кількість пристроїв можна збільшити до практично необмеженого числа. Можлива побудова глобальної мережі, територіально вилучених об'єктів з єдиним центром керування, збору й обробки статистики! Число користувачів від 1 до 20.000 на один сервер. Можливе використання будь-яких каналів зв'язку, у тому числі захищених каналів через глобальну мережу Інтернет і інші варіанти.

Вартість:"БІО СКД" коштує дешевше карткових СКД навіть якщо на підприємстві менше 500 користувачів! Чим більше користувачів - тим дешевше обходиться система розраховуючи на 1 користувача! Витрати на картки = 0 !

У комплект входить: комп'ютер зі встановленим ліцензійним ПО "БІО СКД", контролер керування, біометричні сканери.

USB подовжувачі, кабелі, електромеханічні замки, блоки безперебійного живлення, поставляються окремо за узгодженням із клієнтом.

З повагою ІЦ "KURSOVIKS"!