Роздрукувати сторінку
Главная \ Методичні вказівки \ Методичні вказівки \ 3782 Функціональне забезпечення, Методи та засоби захисту інформації, НУ ЛП

Функціональне забезпечення, Методи та засоби захисту інформації, НУ ЛП

« Назад

6. Функціональне забезпечення

З метою функціонального забезпечення захисту об’єкта дослідження (РСО) використовуються зокрема, система відеонагляду, біометрична система контролю/керування доступом.

Розподілена система відеоспостереження реального часу на базі TRASSIR™ з використанням IP-Відеосервера Lanser-4Real HD - спектр засобів цифрової передачі через різні середовища, можна створювати розподілені системи в десятки й сотні відеокамер.

Біометрична система контролю/керування доступом у приміщення призначена для контролю проходів приміщень у вигляді біометричної ідентифікації за відбитком пальця та контролю/керування електрозамками, турнікетами або будь-якими виконавчими пристроями й механізмами

6.1. Система відеонагляду

Розподілена система відеоспостереження реального часу на базі TRASSIR™ з використанням IP-Відеосервера Lanser-4Real HD 

Lanser-4Real у складі системи відеоспостереження TRASSIR™ 

Специфікація Lanser-4Real: 4 канали відео й аудіо, рознімання BNC; швидкість запису 25 кадрів у секунду на кожний канал, з потоком 32 Кбіт/з - 4 Мбіт/з; живлення 5 У; оцифровка Philips 9 bit; передача по мережі Ethernet/Internet. Підключення до десятків пристроїв до одного комп'ютера. Підтримка двох жорстких дисків ( Lanser-4Real HD) до 500 Гб і більше кожний.

Перевага: Мобільне використання з ноутбуком; швидке встановлення на місцевості; простота експлуатації.

Рішення на базі TRASSIR™ Lanser-4Real:Lanser-4Real (L4R) є самим вигідним рішенням для передачі по локальних і глобальних мережах відео в реальному часі синхронно зі звуком. У комплексі з ПО TRASSIR™, можна не тільки записувати сотні відео- і аудіоканалів на один комп'ютер, але й будувати величезні сховища даних, ретранслювати відео великій кількості користувачів, здійснювати зручне керування й настроювання всієї системи.

Використання системи TRASSIR™ на базі L4R набагато легше використання будь-яких інших, PCI або USB пристроїв. Мало того, комп'ютер може взагалі не мати слотов PCI. Наприклад, це може бути й ноутбук. Усе, що цього необхідно - це наявність мережного порту Ethernet. У найпростішому випадку Lanser-4Real з'єднується прямо з комп'ютером крос-кабелем. Тоді, купивши готовий кабель, можна встановити цифрову систему відеоспостереження за 5 хвилин, навіть не розкриваючи комп'ютера.

Новітні мережні технології дозволяють будувати масштабні проекти на базі Lanser-4Real. Використовуючи найширший спектр засобів цифрової передачі через різні середовища, можна створювати розподілені системи в десятки й сотні відеокамер. Кручена пара, коаксіальний кабель, радіозв'язок, оптичні канали, xDSL і будь-які інші доступні канали зв'язку допоможуть вам у забезпеченні безпеки.

Сфера застосування: У століття інформаційних технологій доступність і гнучкість TCP/IP мереж, а також використання Lanser-4Real у складі системи TRASSIR™ дозволяє з найменшими витратами побудувати систему відеоспостереження на об'єктах з великою площею або розподілених територіально. Промислові підприємства, багатоповерхові офісні будинки, мережа автозаправних станцій, житлові квартали з локальними мережами - от тільки неповний список сфери застосування. Ще одна незаперечна перевага рішення - легка побудова системи відеоспостереження з передачею зображення в цифровому форматі на базі існуючої інфраструктури. Система відеоспостереження на базі Lanser-4Real - це безкомпромісне рішення у вигляді запису в реальному часі й у максимально можливому для аналогових камер дозволі.

Lanser-4Real HD підтримує локальний запис на жорсткі диски. Це дуже корисно, коли зв'язок із центральним сервером нестійкий або періодичний. З Lanser-4Real HD можна одержати свої дані після обриву з'єднання, або використовуючи його як автономний відеореєстратор для вилучених об'єктів. Підтримуються жорсткі диски (HDD) обсягом 500 і більше гігабайт, що дозволяє зберігати відео до місяця! (4 канали відео 1 мегабіт на секунду при безперервному записі). Вбудований детектор руху дозволить заощадити дисковий простір і зберігати відео більше 3-х місяців (при 8-ми вартовому робочому дні, наприклад).

Таблиця залежності роздільної здатності від кількості каналів, задіяних в одному пристрої Lanser-4Real

Роздільна здатність (крапок)

Кількість підключених каналів

704x576

2

704x288

4

352x288

4

704x576 + 352x288

1+3

Можна використовувати всі 4 канали для передачі зображення з роздільною здатністю 704*288(2CIF) зі швидкістю 25 кадрів у секунду на канал або 2 канали для передачі зображення 704*576(D1) зі швидкістю 25 кадрів у секунду на канал. У кожному з наведених випадків по кожному каналі підтримується синхронна передача аудіо. 

Таблиця варіантів конфігурації системи залежно від вимог до дозволу.

Кількість підключених каналів

Необхідний роздільна здатність

Склад системи

4

352x288

L4Rx1

4

704x576

L4Rx2

12

704x288

L4Rx3

16

352x288

L4Rx4

16

704x576

L4Rx8

40

704x288

L4Rx10

60

352x288

L4Rx15

Основні технічні характеристики Lanser

Відео входи

1.0V, BNC 75 Ом

Відношення сигнал/шум

Більше 40 Дб

Кількість відео входів

від 1 до 6 на один пристрій

Роздільна здатність оцифровки

704х288

Роздільна здатність запису

352х288, 704х288

Тип компресії

Wavelet (WaveVix)

Кількість рівнів стиску

16

Підтримка кольору

PAL або ЧБ зображення CCIR 656

Швидкість на канал

2 Fps при 6-ти кан., 3 Fps при 4-х кан., до 6 Fps при 2-х каналах.

Тривожні входи/виходи

6 входів/2 виходи(TTL)

Самоконтроль

Апаратний таймер, індикатор завантаження

Мережа

Ethernet 10/100 МБіт, RJ-45 роз’єм

Робоча температура

0 - 65 0 С

Вологість

Не більше 90%

Індикація

Живлення, робота в мережі

Живлення

12V DC

Розміри

120х60х25 мм

 

З повагою ІЦ "KURSOVIKS"!