Роздрукувати сторінку
Главная \ Методичні вказівки \ Методичні вказівки \ 3676 Правила техніки безпеки під час роботи в комп’ютерному класі, Проектування об'єктів готельно-ресторанного господарства, НУХТ

Правила техніки безпеки під час роботи в комп’ютерному класі, Проектування об'єктів готельно-ресторанного господарства, НУХТ

« Назад

Правила техніки безпеки під час роботи в комп’ютерному класі

Лабораторні заняття проводяться в навчальному класі, обладнаному персональними комп’ютерами, кафедри тех­нології харчування та ресторанного бізнесу під керівництвом викладача.

Під час роботи в комп’ютерному класі треба бути особливо уважним, не займатися сторонніми справами, не відволікати увагу працюючих. Студенти ма­ють дотримуватись вимог з охорони праці, техніки безпеки та протипожежної профілактики, оскільки обладнання, за допомогою якого виконуються лабораторні роботи, находиться під напругою. У разі їх недо­тримання студенти несуть дисциплінарну відповідальність.

Перед початком лабораторних занять студенти проходять інструктаж з техніки безпеки, відмітка про який робиться у спеціальному журналі. Крім того, під час кожної роботи вони одержують усний інструктаж від викладача.

Вмикати та працювати на персональному комп’ютері студенти можуть тільки в присутності викладача відповідно до інструкції з експлуатації.

На лабораторних заняттях студентам забороняється:

- починати роботу на персональному комп’ютері без вступного інструктажу викладача;

- залишати персональний комп’ютер під напругою без догляду;

- з’єднувати та роз’єднувати кабелі та блоки при увімкненій напрузі;

- працювати одному з персональним комп’ютером, який знаходиться під напругою;

- палити, смітити, голосно розмовляти, знаходитись у верхньому одязі, без необхідності переходити з місця на місце і захаращувати робочі місця сторонніми предметами.

Після закінчення роботи в комп’ютерному класі необхідно вимкнути всі електроприлади, якими користувалися, та прибрати свої робочі місця.

З повагою ІЦ "KURSOVIKS"!