Роздрукувати сторінку
Главная \ Методичні вказівки \ Методичні вказівки \ 3612 Завдання для контрольної роботи з курсу Інноваційні технології

Завдання для контрольної роботи з курсу Інноваційні технології

« Назад

1. Самостійно обравши об’єкт удосконалення (пристрій, речовину, спосіб), описати обрані існуючі об’єкти (найближчий аналог та аналог), сформулювати вимоги до об’єкту з урахуванням ідеального кінцевого результату (ІКР).

2. В процесі порівняння характеристик найближчого аналогу та ІКР необхідно виявити технічне протиріччя (ТП), яке виникає між частинами і параметрами системи при спробі їх покращення з метою наближення до ІКР.

3. Викласти порядок складання формули винаходу (корисної моделі ) на нове технічне рішення (пристрій, спосіб, або речовина). Скласти формулу запропонованого удосконаленого технічного рішення (спосіб, пристрій, або речовина) та обґрунтувати позитивний ефект від його впровадження. При цьому необхідно чітко сформулювати і виділити назву винаходу, обмежувальну частину, відмітну частину, та відмінну частину.

4. Викласти порядок послідовності (алгоритм) складання опису винаходу. Скласти опис нового технічного рішення з урахуванням вимог «Правил складання і подання заявки на видачу патенту України на винахід та корисну модель».

З повагою ІЦ "KURSOVIKS"!