Роздрукувати сторінку
Главная \ Методичні вказівки \ Методичні вказівки \ 3589 Ознайомлення зі структурою підприємства та організацією аналітичної роботи на підприємстві, Економічний аналіз та аудит, СНУ ім. Лесі Українки

Ознайомлення зі структурою підприємства та організацією аналітичної роботи на підприємстві, Економічний аналіз та аудит, СНУ ім. Лесі Українки

« Назад

Зміст практики з економічного аналізу та аудиту

1. Ознайомлення зі структурою підприємства та організацією аналітичноїроботи на підприємстві 

Студент починає виробничу практику з вивчення організацій­ної і виробничої структури господарства, розміщення його окре­мих структурних підрозділів. Ознайомлюється з виробничим напрямком господарства, його структурою управління. Вивчає ос­новні показники, що характеризують техніко-економічний рівень розвитку господарства (розмір і структуру власного капіталу, забезпеченість господарства матеріальними, трудовими і фінансовими ресурсами, структуру товарної продукції, рівень рентабельності окремих виробництв і видів продукції тощо).

На наступному етапі студент вивчає структуру економічної служби підприємства, організацію її роботи, розподіл обов'язків між її працівни­ками, з’ясовує рівень централізації та автоматизації обліково-аналітичних робіт, ознайомлюється з графіком документообороту на підприємстві.

Під час ознайомлення з організаційною структурою виробництва та управління підприємством керівник практики від підприємства проводить екскурсію, під час якої студенти оглядають окремі структурні підрозділи підприємства, його відділи й служби та отримують докладну інформацію щодо кожного підрозділу.

З повагою ІЦ "KURSOVIKS"!