Роздрукувати сторінку
Главная \ Методичні вказівки \ Методичні вказівки \ 3568 Вибір теми та складання плану курсової роботи, Гроші і кредит, ПУЕТ

Вибір теми та складання плану курсової роботи, Гроші і кредит, ПУЕТ

« Назад

1. Вибір теми та складання плану курсової роботи

Тематика курсових робіт з дисципліни "Гроші і кредит" розробляється кафедрою фінансової політики, грошового обігу і кредиту на основі програми даного курсу з урахуванням сучасних тенденцій і проблем розвитку кредитної системи (додаток А).

Тему курсової роботи студент обирає самостійно, враховуючи власні наукові інтереси, актуальність проблеми, можливість збору фактичного і статистичного матеріалу, наявність спеціальної наукової літератури по проблемі. Тема курсової роботи закріплюється за студентом на підставі його письмової заяви і затверджується рішенням кафедри фінансової політики, грошового обігу і кредиту (додаток Б). Студент має право працювати над темою, яка відсутня в запропонованому кафедрою переліку тем, у цьому випадку він повинен подати на кафедру заяву, в якій мотивовано обґрунтувати свій вибір.

Дослідження теми курсової роботи повинно вестися згідно плану. Правильно складений план є основою успішного написання роботи, окреслення кола тих питань і проблем, які повинні знайти у ній відображення. План визначає основний зміст курсової роботи, забезпечує логіку у викладенні матеріалу. Підготовка до складання плану курсової роботи розпочинається в процесі ознайомлення з нормативними та законодавчими документами, літературними джерелами за темою дослідження. Вдало складений план курсової роботи сприятиме правильному та цілеспрямованому вивченню літератури, зорієнтує студента при зборі і обробці практичного матеріалу, а також якісному написанню тексту роботи.

План курсової роботи (додаток Г) затверджується керівником.

Якщо в процесі виконання курсової роботи виникає необхідність внесення змін і уточнень до плану роботи, то вони узгоджуються з науковим керівником.

З повагою ІЦ "KURSOVIKS"!