Вимоги до змісту курсової роботи, Бухгалтерський облік
« Назад4. Вимоги до змісту курсової роботиКурсова робота повинна мати таку структуру:
Загальний обсяг курсової роботи при виконанні із застосуванням технічних засобів не повинен перевищувати 35–50 сторінок (без додатків). Зміст курсової роботи повинен містити: вступ, найменування всіх розділів, підрозділів, пунктів (підпунктів); найменування додатків із зазначенням сторінок цих матеріалів. Зміст роботи має відображати сутність поставленої проблеми, її складність та логіку дослідження. Назви розділів і підрозділів повинні бути стислими і зрозумілими, грамотними, тісно пов’язаними з назвою роботи, але не повторювати її (додаток В). З метою забезпечення наочності та систематизації даних курсова робота доповнюється схемами та таблицями. У вступі (2–3 сторінки), що розміщується з нової сторінки, подається:
У вступі повинні в логічній послідовності бути викладені обґрунтування необхідності проведення дослідження та актуальність обраної теми, мета роботи та завдання, які необхідно вирішити для її реалізації, об’єкт і методи дослідження. Приклад вступу наведено в додатку Г. Основна частина має містити три розділи. У першому (теоретичному) розділі теоретичні основи обліку (10–15 сторінок) розглядається загальна характеристика обраного об’єкту дослідження, особливості його класифікації та оцінки. В розділі також характеризується нормативна база за обраною темою. У другому (аналітичному) розділі (15–25 сторінок) студент повинен охарактеризувати особливості первинного, аналітичного і синтетичного обліку за обраною темою. Основні первинні документи за темою дослідження повинні бути в заповненому вигляді наведені в додатках. По тексту необхідно навести характеристику цих документів та зробити на них посилання. Розглядаючи особливості аналітичного та синтетичного обліку на підприємстві за обраною темою необхідно навести характеристику рахунків, розглянути основні господарські операції з використанням даних рахунків, навести типові кореспонденції з їх використанням. Наприклад: Таблиця 2.1 Типові кореспонденції з обліку розрахунків з покупцями та замовниками
Окрім цього в даному розділі студент має розглянути специфічні особливості обліку об’єкту дослідження. В третьому розділі (практичні аспекти обліку) студентами розробляється задача з обліку досліджуваного виду активів чи пасивів. Наводиться журнал господарських операцій (додаток Д таблиця Д.1). Також в окремій таблиці зазначаються типи балансових змін з вказанням статей балансу які змінюються (таблиця Д.2). До журналу господарських операції по вказаних операціях заповнюються первинні документи. Також в даному розділі робиться критичний аналіз проблемних аспектів обліку досліджуваного виду активів чи пасивів. Висновки – заключна частина курсової роботи, яка повинна містити стислий огляд актуальності теми, оцінок та узагальнень під час аналізу особливостей обліку на підприємстві, а також пропозицій автора. Обсяг висновків – 3–4 сторінки. З повагою ІЦ "KURSOVIKS"!
|