Роздрукувати сторінку
Главная \ Методичні вказівки \ Методичні вказівки \ 3519 Зразок оформлення тексту основної частини магістерської роботи, Державне управління, ЛРІДУ

Зразок оформлення тексту основної частини магістерської роботи, Державне управління, ЛРІДУ

« Назад

Додаток 5

Зразок оформлення тексту основної частинимагістерської роботи 

РОЗДІЛ 1

ТЕОРЕТИЧНІ ТА ПРАВОВІ ЗАСАДИ ВПРОВАДЖЕННЯ

ПРОГРАМНО-ЦІЛЬОВОГО УПРАВЛІННЯ

1.1  Теоретико-методологічні засади програмно-цільового методу управління 

Програмно-цільовий підхід вперше почали використовувати у США в середині 1960-х років для складання бюджету. Його було застосовано в Міністерстві оборони міністром Робертом Макнамарою. Він запозичив цю систему в автомобілебудівній компанії «Ford», яку сам раніше і очолював. Цей підхід настільки сподобався тогочасному президенту США Ліндону Джонсону, що він наказав усім іншим міністерствам федерального уряду перейняти його [35, с.6].

Відтоді практика програмно-цільового управління поширилась на цілу низку інших країн. Скажімо, Канада й більшість країн Європейського Союзу активно практикують застосування програмно-цільового методу управління. Сьогодні більшість країн ЄС надають допомогу іншим країнам саме у формі програм, після здійснення яких ЄС прагне бачити досягнення конкретних результатів. Програмно-цільове управління застосовується в США і дотепер, більшістю урядів штатів та муніципальних урядів для складання бюджетів.

 

З повагою ІЦ "KURSOVIKS"!