Роздрукувати сторінку
Главная \ Методичні вказівки \ Методичні вказівки \ 3424 Планування маршруту подорожі, визначення послідовності, відвідування місць за маршрутом, Транспортна географія, НАУ

Планування маршруту подорожі, визначення послідовності, відвідування місць за маршрутом, Транспортна географія, НАУ

« Назад

2. Планування маршруту подорожі, визначення послідовності, відвідування місць за маршрутом

Послідовність пунктів, зупинки за маршрутом проходження визначаються таким чином, щоб прямування відбувалося в одному напрямку. Початковий пункт відправлення є й кінцевим пунктом подорожі.

На контурній карті світу відзначте Ваш варіант маршруту з вказівкою:

- написання проформи;

- назви країн;

- контурів меж цих країн;

- пунктів відправлення/прибуття.

Потім покажіть стрілками маршрут проходження (із Заходу на Схід або зі Сходу на Захід), з’єднав пункти таким чином, щоб уникнути прямування назад.

При упорядкуванні маршруту необхідно врахувати: політичні ситуації, географічні обмеження.

Необхідно також визначити, які авіа/морські/залізничні або автодорожні зв’язки існують і вибрати оптимальні (вибір обгрунтуйте). 

Заповнення проформи

Студентом заповнюється бланк Проформи (дод.4), що використовується авіатранспортними агентствами, за маршрутом проходження відповідно до варіанта (табл.1,2). Дату і час у Проформі вказувати МІСЦЕВий і UTC.

При упорядкуванні проформи абревіатуру не використовувати!

При великій кількості пунктів згідно з маршрутом, використовують другий бланк Проформи для додаткової інформації.

У випадку проміжної посадки для заправки паливом повітряного судна за маршрутом проходження необхідно оформити транзитні візи для цих пунктів певних країн. 

Стисла характеристика країн за маршрутом подорожі 

Відзначте на контурній карті країн провідні міста або населені пункти, що входять у маршрут знайомства з визначними пам’ятками і зазначте на ній прямування з використанням різноманітних видів транспорту. Крім цього, по кожній країні (окремо) дайте її стислу характеристику у вигляді табл.3:

Таблиця 3

Характеристика країни

(назва країни дослідження і регіону)

 Столиця

 

 Площа

 

 Населення (склад, чисельність)

 

 Офіційна мова

 

 Релігія

 

 Форма правління

 

 Грошова одиниця

 

Більш докладно необхідно зупинитися на визначних пам’ятках країни та її транспортної системи (охарактеризувати рівень розвитку кожного виду транспорту – залізничного, автомобільного, морського, внутрішнього водяного, повітряного, трубопровідного). На контурній карті країни дослідження також відзначте значні порти (водяного транспорту), аеропорти, залізничні й автомобільні магістралі.

Необхідно надати всю необхідну інформацію, щодо генеральної країни.

З повагою ІЦ "KURSOVIKS"!