Роздрукувати сторінку
Главная \ Методичні вказівки \ Методичні вказівки \ 3417 Методичні вказівки до виконання розділу 1, Коротка характеристика об’єкту, НУХТ

Методичні вказівки до виконання розділу 1, Коротка характеристика об’єкту, НУХТ

« Назад

Методичні вказівки до виконання окремих розділів розрахункової роботи

Розділ 1 Коротка характеристика об’єкту

Коротка характеристика, історичні аспекти та напрямки розвитку галузі. Тип підприємства, загальна структура, види виробництв, технологій, науково-дослідна та освітня діяльність.

 Коротка характеристика об’єкту проектування, пакету програм, технології, комплексу монтажних робіт, конструкторської розробки, виробництва, модернізації. Дані про сферу застосування . Обгрунтування економічної ефективності.

Навести техніко-економічну характеристику впроваджуваного устаткування, описати його технічні, економічні, організаційні переваги і недоліки порівняно з діючою технікою.

При вирішенні задач технологічного проектування особливе значення приділяється техніко-економічному обгрунтуванню робіт. В проекті обов’язково повинно бути передбачено не тільки покращання деяких показників, але й зниження витрат електроенергії на одиницю потужності, а також сировини. При цьому термін розробки та освоєння повинен бути мінімальним. В протилежному випадку довготривалий термін розробки та впровадження призводить до втрати новизни і відповідно, зниження віддачі від розробки. В зв’язку з цим технічну підготовку виробництва пристроїв (приладів, стендів тощо) необхідно виконувати з використанням САПР та ПК. Особливо важливе значення має комплексний техніко-економічний аналіз пропонованого пристрою (приладу, стенду тощо), його лімітної ціни, технічний рівень якості та річного економічного ефекту від використання або виробництва.

З повагою ІЦ "KURSOVIKS"!