Роздрукувати сторінку
Главная \ Методичні вказівки \ Методичні вказівки \ 3339 Завдання для практики 2, Оволодіння основами діловодства, Оператор комп’ютерного набору, УЕП КРОК

Завдання для практики 2, Оволодіння основами діловодства, Оператор комп’ютерного набору, УЕП КРОК

« Назад

Завдання 2 Оволодіння основами діловодства

Методика виконання завдання.

  1. Вивчення базових понять про документ, діловодство, документообіг.

  2. Ознайомитися з матеріалами підручнику Іванова Т.В., Піддубна Л.П. Діловодство в органах державного управління та місцевого самоврядування, стор. 6-30. Відповісти на контрольні питання в підручнику.

  3. Вивчення основних вимог, що пред’являється до складання та оформлення управлінських документів.

а. Ознайомитися з матеріалами підручнику Іванова Т.В., Піддубна Л.П. Діловодство в органах державного управління та місцевого самоврядування, стор. 31-55. Відповісти на контрольні питання в підручнику.

б. Ознайомитися з основним положеннями ДСТУ 4163-2003 «Державна уніфікована система документації. Уніфікована система організаційно-розпорядчої документації. Вимоги до оформлення документів» http://staratel.com/iso/DocSys/Doc/DSTU4163_03/DSTU.htm .

в. Ознайомитися з основним положеннями Типової інструкції з діловодства у центральних органах виконавчої влади, Раді міністрів Автономної Республіки Крим, місцевих органах виконавчої влади, затвердженою Постановою Кабінету міністрів України від 30.11.2011 №1242 http://zakon1.rada.gov.ua/laws/show/1242-2011-%D0%BF/page

Вивчення основних вимог до оформлення звітів у галузі науки і техніки

Ознайомитися з основним положеннями ДСТУ 3008-95 Документація. Звіти у сфері науки і техніки.

З повагою ІЦ "KURSOVIKS"!