Роздрукувати сторінку
Главная \ Методичні вказівки \ Методичні вказівки \ 3323 Оформлення розрахунків, Будова та експлуатація автомобілів та тракторів, НВПЕТ

Оформлення розрахунків, Будова та експлуатація автомобілів та тракторів, НВПЕТ

« Назад

1. Оформлення розрахунків 

Число знаків в рядку

Р = А / С ( 2.1 )

де А = 0,175 м - ширина рядка, С = 0,0025 м - ширина знаку.

Значення записуються в порядку встановленому формулою. Проміжні розрахунки не приводяться. Формула і цифри розміщуються по середині рядка. Якщо формула велика, то підстановка виконується в новому рядку. При цьому знак = повторюється. В правій частині на відстані однаковій від краю для всіх формул даного тексту в круглих дужках приводяться номери формул. Нумерація формул може бути наскрізною однією цифрою, а може бути по розділах.

При повторному використанні даних вони після слова “де“ не розшифровуються. Одиниці вимірювання записуються у відповідності до стандартів СІ (метр, кілограм, секунда, тощо). Скорочення слів, в тому числі і одиниць вимірювання, в тексті не допускається.

Посилання на літературне джерело інформації виконується у квадратних дужках цифрою, яка показує номер в списку літератури даного документу [1]. Посилання на сторінки, формули, ілюстрації інших документів робити не допускається. При посиланнях на формули даного документу в круглих дужках зазначається її номер, наприклад (1.1). Посилання на формули інших документів не допускаються.

Якщо посилання відсутнє, то інформація вважається оригінальним текстом автора. Усвідомлене не посилання на джерело інформації є злочином, що зветься плагіатом.

Виконання багатьох однотипних розрахунків приводиться один раз, а результати всіх інших зводяться у таблицю.

З повагою ІЦ "KURSOVIKS"!