Роздрукувати сторінку
Главная \ Методичні вказівки \ Методичні вказівки \ 3224 Бази виробничої практики та робочі місця, Фінанси і кредит, МЕГУ ім. С. Дем’янчука

Бази виробничої практики та робочі місця, Фінанси і кредит, МЕГУ ім. С. Дем’янчука

« Назад

2. Бази виробничої практики та робочі місця

Кафедрою економіки та фінансів визначено відповідні бази практики, де студенти проходять виробничу практику. Базами практики можуть виступати Державні податкові інспекції Головних територіальних управлінь Державної фіскальної служби України, філії та відділення Національного банку України, Головні територіальні управління Державної казначейської служби України, Головні територіальні управління Пенсійного фонду України, банківські установи, фінансові служби підприємств, компанії з управління активами, торговці цінними паперами, фондові біржі та торгівельні системи, депозитарії, зберігачі та реєстратори (ринок цінних паперів), інвестиційні компанії, страхові компанії, недержавні пенсійні фонди, лізингові компанії, підприємства усіх форм власності.

Кафедра економіки та фінансів може дозволити студенту самостійно вибрати собі базу практики та запропонувати її для затвердження при оформленні всіх відповідних документів.

Для студентів при проходженні практики визначено наступні робочі місця: управління, департаменти, фінансові відділи, групи, сектори, бухгалтерії, а також інші структурні підрозділи та служби, що виконують фінансові операції, надають фінансові послуги, або контролюють їх здійснення тощо. При можливості студенти можуть бути зараховані на відповідні робочі місця під час проходження переддипломної практики або в майбутньому бути працевлаштовані на них після закінчення університету.

Якщо студент проходить практику на базі, відмінній від тих, що наведені у даній програмі, то він зобов’язаний узгодити тематичний план із керівником від навчального закладу до початку практики.

З повагою ІЦ "KURSOVIKS"!