Роздрукувати сторінку
Главная \ Методичні вказівки \ Методичні вказівки \ 3035 Графічна частина дипломного проекту для спеціальності Дизайн, КНУКіМ

Графічна частина дипломного проекту для спеціальності Дизайн, КНУКіМ

« Назад

Графічна частина дипломного проектудля спеціальності Дизайн

До складу графічної частини ДП входить технологічна карта (формат А4 не менше5-6 позицій на одному аркуші), та її повтор в форматі А1 (1 аркуш) Технологічна карта повинна відображати послідовність виконання всіх операцій, необхідних для виконання зачіски. Технологічна карта виконується таким чином, щоб можна було легко визначити технологію виконання розробленої зачіски. Технологічна карта виконується чорною тушшю (маркером).

На технологічній карті повинні бути вказані:

- початкова довжина волосся,

- розподіл волосся на зони;

- операції, що передують виконанню зачіски (схема накручування волосся для виконання завивки, укладки, способи фарбування волосся, лікування волосся і т.д.),

- схема накручування волосся на бігуді;

- послідовність оформлення деталей і ліній зачіски, кріплення оздоблень,

- художнє оформлення зачіски, тобто загальний вигляд зачіски.

Позиції технологічної карти позначаються малими літерами в алфавітному порядку.

На форматі А3 виконуються малюнки базової історичної зачіски і розробленої сучасної в кольоровому зображенні і повністю відповідають малюнкам що використовуються в пояснювальній записці ДП та виконанню сучасної зачіски на моделі.

Помилки і графічні неточності дозволяється виправляти підчисткою (коректором і чорною гелевою ручкою) зберігаючи охайність роботи. 

Висновок

Виконується студентом самостійно, як результат виконаної роботи. 

Література

«Література» – це останній аркуш ДП, його номер сторінки є заключним. В “Літературі” необхідно указати перелік використаної інформації (підручники, довідники, літературні твори, інструкції, журнали, тощо). Для роботи над ДП слід використовувати не менш ніж десять примірників.

Записувати перелік використаної літератури необхідно згідно методичних рекомендацій. Наприклад:

1. Прізвище, ініціали імені по-батькові., назва книжки. Місто. Видавництво. Рік видання.

Перелік інформаційних джерел виконується в алфавітному порядку. 

Пояснення

На технологічній карті повинні бути вказані: початкова довжина волосся, послідовність виконання зачіски, схема накрутки волосся, способи фарбування волосся, послідовність оформлення деталей і ліній зачіски, кріплення прикрас, застосування стайлінгів. технологічна карта виконується в чорно-білому зображенні, допускається кольорове зображення передбачене технологіями Pivot Point.

Малюнки до інших розділів можуть виконуватись в кольоровій графіці.

Розроблена згідно теми ДП модель, повинна відповідати сучасному баченню образу, незалежно від витоків основи.

З повагою ІЦ "KURSOVIKS"!