Роздрукувати сторінку
Главная \ Методичні вказівки \ Методичні вказівки \ 2937 Варіант 3, Завдання для контрольної роботи №2, Теорія та практика справочинства

Варіант 3, Завдання для контрольної роботи №2, Теорія та практика справочинства

« Назад

ВАРІАНТ 3

1. Документ як основна одиниця офіційно-ділового стилю та засіб писемної професійної комунікації. Класифікація документів.

2. Поняття про особовий листок з обліку кадрів та трудову книжку.

3. Практичне завдання.

3.1. Напишіть, які документи належать до групи документів з особового складу. Заява як документ. Подайте зразки внутрішньої та зовнішньої заяв.

3.2. Відредагуйте та запишіть правильний варіант поданого нижче документа. Визначте тип документа за: а) походженням; б) місцем виникнення; в) призначенням; г) напрямом.

Лист-відповідь

Деректору Тіраспільського авіаційного технікума п. Рижському Алексію Анатольйовичеві

Харківська книжна фабрика «Калінка»

Відділ звязків з громадскістью

Ми получили вашого листа з предложенням напечатати на нашій фабриці «Російсько-український словник авіаційних термінів». Якщо річ ідецця про 10 000 (десять тисячний) тираж й нашу бумагу, то ви повинні завчасно перерахувати на наш розщотний рахунок передплату у суммі 7 000 (семь тисячь) гр. на протязі двух тижнів.

Завідуючий відділом: (підпис) Кочубей С. В. 07.03. 13г.

3.3. Підберіть власне українські відповідники до поданих нижче слів. З трьома з них (на вибір) утворіть складні речення з однорідними членами, що належать до офіційно-ділового стилю.

Опція, апелювати, дебати, дефект, реєструвати, репродукувати, симптом, фактор, принцип, превентивний, менеджер, апроксимація, голкіпер.

3.4. Запишіть, як називається документ,

-  що містить прохання або пропозицію, оформлений за певним зразком, адресований установі або посадовій особі;

-  у якому особа повідомляє важливі факти своєї біографії;

-  двостороння угода, за якою одна сторона (пові­рений) зобов’язується вчинити від імені та за рахунок іншої сторони (довірителя) певні юридичні дії.

3.5. Виправте помилки в слововживанні.

Поступати в інститут, толковий, стикнутися, саме головне, розхлябаний, рубашка, розповсюдження епідемії, пробка (до пляшки), тараторити, саме по собі, смекалка, соблазн, співпадати, текучість кадрів, співставляти, ставити до відома, потерпіти невдачу, поступати в продаж, предвзяте ставлення, поставщик, двохкімнатний, дьоргати.

З повагою ІЦ "KURSOVIKS"!