Роздрукувати сторінку
Главная \ Методичні вказівки \ Методичні вказівки \ 2920 Лабораторна робота №5 на тему Програмування з застосуванням структури даних стек

Лабораторна робота №5 на тему Програмування з застосуванням структури даних стек

« Назад

Лабораторна робота №5 на тему Програмування з застосуванням структури даних стек 

Завдання 1. Написати програму для постфіксного калькулятора. 

Завдання 2.

  1. Створити функцію для копіювання стека S1 в стек S2

  2. Створити функцію, яка знаходить першу появу елемента N в стеці та переміщує його в вершину. Послідовність для інших елементів не змінюється.

  3. У текстовому файлі знаходяться цілі числа. Переписати у другий файл спочатку усі додатні у зворотному порядку, а потім від’ємні у прямому порядку. Використати стек.

  4. Створити функцію, яка повертає кількість елементів у стеці, але не змінює його зміст.

  5. У текстовому файлі знаходяться цілі числа. Переписати у другий файл два додатних у зворотному порядку, а потім два від’ємних у прямому порядку і т.д.

Використати стек.

  1. У текстовому файлі знаходяться цілі числа. Переписати у другий файл спочатку усі від’ємні у зворотному порядку, а потім додатні у прямому порядку. Використати стек.

  2. У текстовому файлі знаходяться цілі числа. Переписати у другий файл спочатку усі парні у зворотному порядку, а потім непарні у прямому порядку. Використати стек

  3. У текстовому файлі знаходяться цілі числа. Переписати у другий файл додатне, від’ємне і т.д. Додатні повинні йти у зворотному порядку. Використати стек.

З повагою ІЦ "KURSOVIKS"!