Роздрукувати сторінку
Главная \ Методичні вказівки \ Методичні вказівки \ 2681 Контрольна робота за модулем №3, Інформатика для студентів напряму Економічна кібернетика, ПУЕТ

Контрольна робота за модулем №3, Інформатика для студентів напряму Економічна кібернетика, ПУЕТ

« Назад

КОНТРОЛЬНА РОБОТА ЗА МОДУЛЕМ №3

Розробити базу даних за варіантом наведеним в таблиці 1.

Таблиця 1. Умови задачі

Варіант

Завдання

1

Розробити таблицю, що містить такі дані: „номер автомобіля”, „марка”, „вантажопідйомність”, „віддаль перевезення”, „обсяг перевезень (в тонно-км)”. Зробити діаграму обсягів перевезень. Вибрати з таблиці автомобілі даної марки з обсягом перевезень більше середнього.

2

Розробити таблицю, що містить такі дані: „назва товару”, „номер бази”, „ціна товару”, „кількість товару”, „вартість товару”. Зробити діаграму вартостей товарів. Вибрати з таблиці товари з даної бази вартість яких перевищує задану.

3

Розробити таблицю, що містить такі дані: „прізвище пенсіонера”, „вид пенсії”, „стаж роботи”, „розмір пенсії”, „мінімальна пенсія”, „відношення пенсії до мінімальної”. Зробити діаграму пенсій. Вибрати з таблиці пенсіонерів з стажем більше 30 років та розміром пенсії більше середньої.

4

Розробити таблицю, що містить такі дані: „прізвище абітурієнта”, „оцінки з української мови”, „математики”, „фізики”, „загальний результат екзаменів”. Зробити діаграму оцінок. Вибрати з таблиці абітурієнтів що не отримали жодної трійки.

5

Розробити таблицю, що містить такі дані: „рік”, „загальний обсяг продажу автомобілів”, в т. ч. “Таврія”, “Жигулі”, “Ford”. Зробити діаграму продажу автомобілів по рокам. Вибрати з таблиці роки, в які більше половини проданих машин - “Ford”.

6

Розробити таблицю, що містить такі дані: „прізвище робітника”, „цех”, „заробітна плата”, „премія”, „податок (10%)”, „видано на руки”. Зробити діаграму заробітної плати. Вибрати з таблиці робітників, що одержали премію, яка перевищує заробітну плату.

7

Розробити таблицю, що містить такі дані: „прізвище студента”, „спеціальність”, „оцінки на екзаменах”, „загальна оцінка”, „розмір стипендії”. Зробити діаграму стипендії. Вибрати з таблиці студентів даної спеціальності що не отримавли трійок.

8

Розробити таблицю, що містить такі дані: „дата авіарейсу”, „назва авіакомпанії”, „місце призначення”, „ціна квитка”, „кількість” і „вартість” проданих квитків. Зробити діаграму кількості проданих квитків. Вибрати з таблиці рейси тієї авіакомпанії, вартість проданих квитків якої максимальна.

9

Розробити таблицю, що містить такі дані: „назва кафедри”, „кількість викладачів, в т.ч. „кандидатів наук”, „докторів наук”, „без степені”. Зробити діаграму структури для окремої кафедри. Вибрати з таблиці кафедри, де доктори і кандидати становлять > 70%.

10

Розробити таблицю, що містить такі дані: назва товару, залишок на початок місяця, завезено товару, продано товару, залишок на кінець місяця. Зробити діаграму залишків на початок і кінець місяця. Вибрати з таблиці товари, залишок яких збільшився.

11

Розробити таблицю, що містить такі дані: „назва підприємства”, „кількість робітників”, „фонд заробітньої плати”, „середня заробітна плата”. Зробити діаграму кількості робітників. Вибрати з таблиці підприємства, де середня зарплата вище 1200 грн.

12

Розробити таблицю, що містить такі дані: „назва товару”, „собівартість”, в т.ч. „витрати на сировину”, „зарплату”, „інші витрати”. Зробити діаграму структури витрат для окремого товару. Вибрати з таблиці товари, в яких витрати на зарплату становлять більше 50% собівартості.

13

Розробити таблицю, що містить такі дані: „клас”, „прізвище учня”, „оцінки з трьох предметів”, „середня оцінка” учня і класу. Зробити діаграму оцінок. Вибрати з таблиці учнів, у яких є хоча б одна п’ятірка.

14

Розробити таблицю, що містить такі дані: „прізвище робітника”, „вид роботи”, „обсяг виконаної роботи”, „розцінка”, „вартість роботи”. Зробити діаграму вартостей робіт. Вибрати з таблиці робітників, вартість виконаної роботи яких менше середньої.

15

Розробити таблицю, що містить такі дані: „вид роботи”, „одиниця виміру”, „ціна”, „план”, „фактично зроблено”, „% виконання плану”. Зробити діаграму плану та фактичної роботи. Вибрати з таблиці роботи, по яким план не виконаний.

16

Розробити таблицю, що містить такі дані: „марка транспортного засобу (ТЗ)”, „колір ТЗ”, „дата випуску”, „обсяг двигуна”, „фірма виробник”, „прізвище власника”. Зробити діаграму кількості ТЗ по виробникам. Вибрати з таблиці транспортні засоби вказаної фірми з обсягом двигуна більше заданого.

17

Розробити таблицю, що містить такі дані: „учбовий заклад”, „норма учнів на одного вчителя”, „загальна кількість учнів”, „загальна кількість вчителів”. Зробити діаграму кількості учнів по закладам. Вибрати з таблиці заклади де кількість учнів більше норми.

18

Розробити таблицю, що містить такі дані: „Тематика”, „рік видання книги”, „кількість сторінок”, „автор”, „видавництво”, „кількість всього”, „кількість у читачів”. Зробити діаграму кількості книг по видавництвам. Вибрати з таблиці книги поточного видавництва, кількість яких перевищує середню.

19

Розробити таблицю, що містить такі дані: „номер екскаватора”, „дільниця”, „планове завдання”, „дата роботи”, „фактичний обсяг роботи”, „процент виконання плану”. Зробити діаграму плану та фактичної роботи. Вибрати з таблиці екскаватори даної дільниці, що виконали план.

20

Розробити таблицю, що містить такі дані: „вид роботи”, „одиниця виміру”, „ціна”, „план”, „фактично зроблено”, „процент виконання плану”. Зробити діаграму плану та фактичної роботи. Вибрати з таблиці роботи, по яким план виконаний.

21

Розробити таблицю, що містить такі дані: „навчальний заклад”, „норма студентів на одного викладачів”, „загальна кількість студентів”, „загальна кількість викладачів ”. Зробити діаграму кількості студентів по закладам. Вибрати з таблиці заклади де кількість студентів більше норми.

22

Розробити таблицю, що містить такі дані: „група”, „прізвище студента”, „оцінки з трьох дисциплін”, „середня оцінка” студента і групи. Зробити діаграму оцінок. Вибрати з таблиці студентів, у яких є хоча б одна 2.

23

Розробити таблицю, що містить такі дані: „прізвище робітника”, „погодинна оплата”, „кількість годин роботи”, „вартість роботи”. Зробити діаграму вартостей робіт. Вибрати з таблиці робітників, вартість виконаної роботи яких менше середньої.

24

Розробити таблицю, що містить такі дані: „прізвище робітника”, „відділ”, „стаж роботи”, „зарплата”, „середня зарплата за попередній рік”, „відношення зарплата до мінімальної за рік”. Зробити діаграму зарплати. Вибрати з таблиці робітників зі стажем більше 20 років та розміром зарплати більше середньої.

25

Розробити таблицю, що містить такі дані: „дата рейсу”, „назва станції відправлення”, „назва станції прибуття”, „ціна квитка”, „кількість” і „вартість проданих квитків” . Зробити діаграму кількості проданих квитків. Вибрати з таблиці назву станції прибуття , вартість проданих квитків до якої максимальна.

З повагою ІЦ "KURSOVIKS"!