Роздрукувати сторінку
Главная \ Методичні вказівки \ Методичні вказівки \ 1865 Завдання для самостійної роботи для студентів 2-го курсу

Завдання для самостійної роботи для студентів 2-го курсу

« Назад

Завдання для самостійної роботи для студентів 2-го курсу

1. Завдання виконується у письмовій формі.

2. Для всіх видів аналізу студент обирає один текст, бажано, щоб тексти не повторювалися в межах групи.

3. Оцінка за комплексну самостійну роботу складає 50% від семестрової оцінки – 40 балів для тих, у кого залік і 30 – для тих, у кого екзамен.

4. Коментарі до виконання роботи будуть надаватися на наступній парі – ймовірно у суботу 15  листопада.

5. Комплексна самостійна робота складається з таких частин – титульна сторінка, завдання, аналізований текст, сам аналіз. Всі завдання здаються старості не пізніше 23.00 3 грудня 2014 року, староста надсилає матеріали мені на адресу не пізніше 23.00 4 грудня 2014 року. 

Отже, в комплексній самостійні роботі потрібно зробити три види аналізу одного тексту:

1. Аналіз цільової аудиторії тексту: встановити на кого орієнтований текст, яку ідею та мету закладає автор матеріалу, якими засобами він хоче донести цю ідею та реалізувати мету  твору, чи є ці засоби адекватними для аудиторії видання, в якому розміщено матеріал (обсяг Вашого висновку до 2500  символів з пробілами).

2. Фактологічний аналіз тексту. Назвати та кваліфікувати факти, виявити рівні фактажу, дати характеристику фактів, зробити висновок про інформаційне наповнення матеріалу, дотримання автором стандартів та етичних норм (обсяг Вашого висновку до 2500  символів з пробілами).

3. Ідейний аналіз матеріалу: виявити, яку ідею пропагує автор, складовою яких концепцій, ідеологій, соціальних трендів є ця ідея, наскільки цінною є така ідея для соціального розвитку аудиторії, чи несе твір нові оцінки, нові стереотипи, нові смисли, наскільки відкрито і етично автор реалізує у творі ідеологічні настанови (обсяг Вашого висновку до 2500  символів з пробілами).

З повагою ІЦ "KURSOVIKS"!