Лабораторна робота 3 на тему Облік нарахування та виплати заробітної плати в умовах застосування інформаційної системи 1СПідприємство
« НазадЛАБОРАТОРНА РОБОТА №3ТЕМА: Облік нарахування та виплати заробітної плати в умовах застосування інформаційної системи “1С:Підприємство”. МЕТА: Навчитись нараховувати та відображувати в обліку нараховану заробітну плату та її виплати в умовах застосування програми “1С:Підприємство”. Облік заробітної плати в умовах застосування програми “1С:Підприємство” здійснюється у два етапи:
ЗАВДАННЯ
НАРАХУВАННЯ ЗАРОБІТНОЇ ПЛАТИ 1.1. Нарахування заробітної плати здійснюється в “1С:Підприємство” автоматизовано при формуванні документу <Начисление ЗП (Начисление зароботной платы)>.Для того, щоб створити документ <Начисление ЗП (Начисление зароботной платы)> у меню <Документи> обрати команду <Зарплата> – <Начислениє ЗП>. У вікні, що відкриється (рис. 1.1) вказати:
Натисніть кнопку <Заполнить>, яка знаходиться у лівому нижньому кутку форми документу. Дана кнопка призначена для автоматичного формування списку працівників підприємства. Після заповнення вікно набуде наступного вигляду рис. 1.2. Після введення у вікно даних з табелю робочого часу, які наведено у дод. 1, вікно набуде наступного вигляду рис. 1.3. ЗВЕРНІТЬ УВАГУ!! Як ви можете бачити у другій колонці табличної частини документу <?> відмічено дві червоні “галочки”, а над кнопками документу знаходиться червоний напис <Необходимо рассчитать документ!>. Ці записи свідчать про необхідність перерахувати дані документу. Для цього необхідно натиснути кнопку <Рассчитать> та перерахувати весь документ. Після цього документ набуде остаточного вигляду рис. 1.4. 1.7. Натисніть кнопку <ОК> щоб провести документ.
2. ОБЛІК ТА ОФОРМЛЕННЯ ВИПЛАТИ ЗАРОБІТНОЇ ПЛАТИ 2.1. Організація документального оформлення та обліку виплати заробітної плати в програмі “1С : Підприємство” здійснюється з оформленням документу <Выплата ЗП (Выплата зарботной платы из кассы)>. 2.2. Для того щоб створити даний документ у меню <Документы> оберіть команду <Зарплаты> - <Выплата ЗП> (рис. 2.1). У вікні, що відкрилося, рис. 2.1. необхідно:
Після того як вікно набуде вигляду, наведеного на рис. 2.4, натисніть кнопку <ОК> та проведіть документ. УВАГА! Проконтролюйте правильність сформованих проведень у журналі проводок (<Операции> - <Журналы проводок>). Додаток 1 Табель обліку робочого часу за квітень 2004 р.
З повагою ІЦ "KURSOVIKS"! |