Практична робота 5 на тему Способи створення текстових документів у середовищі MS Word
« НазадПрактична робота №5 Тема: Способи створення текстових документів у середовищі MS Word. Редагування, форматування та стильове оформлення текстових документівМета: Закріпити навички настроювання текстового процесора та параметрів документа, створення стандартних документів на основі шаблонів та форматування символів, абзаців, сторінок, списків, колонок. Виробити навички застосування засобів автоматизованої розробки документів у середовищі текстового процесора MS Word. Технологія виконання роботи Завдання 1. Настроювання середовища текстового процесора MS Word 1) У середовищі текстового процесора MS Word створити новий документ з іменем Звіт_ПР5_ <Власне прізвище>.doc та настроїти режим відображення документів “Разметка страницы” з відображенням меж тексту. 2) Створити власну панель швидкого доступу з наступними командами:
3) Використовуючи маркери розмірних лінійок, установіть параметри сторінки:
Завдання 2. Введення тексту з клавіатури та форматування символів 1) Введіть наведений нижче текст: 2) Використовуючи власну панель швидкого доступу
Завдання 3. Форматування абзаців 1) Виконати форматування абзаців за такими параметрами: Параметри першого абзацу: - відступ ліворуч – 1 см; - відступ 1-го рядка – 1,25 см; - міжрядковий інтервал – одинарний; - вирівнювання – по ширині; - інтервал після абзацу –6 пт; - шрифт – Times New Roman, 14 пт. Параметри другого абзацу: - відступ праворуч – 2,5 см; - виступ 1-го рядка – 2 см; - міжрядковий інтервал – полуторний; - вирівнювання – по правому краю; - інтервал після абзацу – 12 пт; - шрифт – Arial, 12 пт. Параметри третього абзацу: - міжрядковий інтервал – мінімум; - вирівнювання – по центру; - шрифт – Arial Black, 16 пт. 2) Скопіювати третє речення в кінець тексту як окремий абзац і змінити регістр зображення букв у словах, поданих з накресленням шрифту полужирный, на ВСЕ ПРОПИСНЫЕ. 3) Виконати форматування цього абзацу, встановивши відступ ліворуч і праворуч на 3 см.
Завдання 4. Робота зі списками та колонками 1) Перейти на нову сторінку і ввести текст : 2) Скопіювати набраний текст на наступну сторінку і розмістити його у три колонки, як показано на рисунку:
Завдання 5. Використання засобів автоматизації 1) Створити нові елементи автотексту, що містять текст: а) Національний університет державної податкової служби України б) Кафедра інформаційних систем і технологій 2) Створити елемент автозаміни, який буде заміняти абревіатуру назви факультету “ФЕО” на розгорнуту її назву “Факультет економіки та оподаткування” 3) Перевірити роботу механізму автотексту та автозаміни при створенні титульної сторінки до індивідуальної роботи за зразком: 4) Відформатувати підготовлений текст за наведеним зразком, використавши створені власноруч стилі абзаців, що викликаються відповідним сполученням клавіш: - Назва закладу - ctrl+Я - Назва кафедри і факультету- ctrl+Ф - Вид роботи - ctrl+Ч - Назва роботи - ctrl+Ц - Підпис - ctrl+Й 5) Задати властивості документа, заповнивши всі поля у вікні Властивості документа і зберегти. 6) Виділити відформатований текст титульної сторінки, скопіювати в новий документ і зберегти його у файлі з іменем Титулка <Власне прізвище>.doc Завдання 6. Використовуючи шаблон Резюме створити своє професійне резюме для пошуку роботи за майбутньою спеціальністю. Збережіть документ з іменем Резюме <Власне прізвище>.doc. Завдання 7. Створити власний шаблон переліку літератури для індивідуальних та розрахункових робіт з інформатики(можна використати шаблон Перечень литературы по ГОСТу). Збережіть його з іменем Перелік літератури<Власне прізвище>.dot. Контрольні запитання
З повагою ІЦ “KURSOVIKS”! |