Роздрукувати сторінку

WEB-дизайн як навчальна дисципліна

« Назад

WEB-дизайн – це навчальна дисципліна, яка вивчає процес створення веб-сайту, який складається з технічної розробки, структурного складання інформації, візуалізації та запуск в мережу.

Веб-дизайнер – це фахівець, який самостійно розробляє та впроваджує дизайн та верстку сайту.

Елементи WEB-дизайн – це ті засоби, які використовує в своїй роботі WEB-дизайнер, такі як лінія, простір, фігури, кольори, текстури, форма, тіні, розмір тощо.

WEB-дизайн

Предметом вивчення курсу Веб-дизайн є засоби та технології WEB-дизайну, а об’єктом – створювані Інтернет-сторінки.

Метою курсу WEB-дизайну є отримання студентами знань та вмінь у галузі графічного дизайну для створення WEB-сайтів, отримання практичних навичок реалізації Веб-дизайну.

Завданням вивчення WEB-дизайну, як навчальної дисципліни є:

- вивчення теорії графічного дизайну;

- вивчення програм Photoshop, Ілюстратор;

- навчання створенню сайту;

- отримання знань про адаптивність.

Становлення ВЕБ-дизайну в Україні приходиться ще 90-і роки, коли почали з’являтися перші примітивні Інтернет сторінки. Вже у 1993 році з’явився перший графічний браузер Mosaic, а у 1996 році – Gif-зображення. Але найбільш проривними є 2000 роки. Карамельні дизайни сайтів змінювались на об’ємні та трьох-вимірні, а надалі повернення до простих растрових зображень. В цей же час стрімко розвиваються і технічні засоби, тому адаптивний дизайн зараз займає вагоме місце.

Серед найвідоміших особистостей у WEB-дизайну є Лео Барнетт, Армін Хофманн, Еміль Рудер та Роберт Броунджон.

WEB-дизайн безпосередньо пов'язаний з комп’ютерним дизайном, Веб-версткою та HTML.

Веб-дизайн, насамперед, процес, який складається з ряду підпроцесів.

WEB-дизайн-для-студентів

Так, на першому етапі проробляється технічне завдання. Під час цього етапу WEB-дизайнер плідно співпрацює з замовником і проговорюються вимоги до веб-сайту. Другий етап є вже розробкою юзабіліті, тобто сітки розміщення майбутнього контенту. Тільки після цього майстер переходить до графічного оформлення. На четвертому етапі відбувається верстка сайту за допомогою технологій HTML та CSS для вірного відображення сайту браузерами. На завершальному етапі розроблений та реалізований сайт переноситься на хостинг та оптимізується.

Цікаво, що WEB-дизайнер відрізняється від звичайного дизайнера своєю широкою компетентністю, так, дизайнер відповідає тільки за графічне зображення чи елемент, а WEB-дизайнер є виконавцем та контролером всіх процесів створення WEB-сайту.

Таким чином, WEB-дизайн – це цікавий та пізнавальний предмет, в результаті вивчення якого студент засвоїть на професійному рівні роботу з графічними пакетами, наприклад, Photoshop, дізнається про ефективний дизайн та сучасними технологіями, навчиться робити красивий та зручний дизайн сайту.

Веб-дизайн

Звичайно, що вивчення WEB-дизайну цікаве, але не кожен студент має час на виконання чисельних практичних завдань, курсових чи, навіть, дипломної роботи. Тому пропонуємо замовити роботу з WEB-дизайну у фахівців ІЦ «KURSOVIKS» які допоможуть виконати вчасно студентську роботу та отримати позитивний відгук викладача.

З повагою ІЦ "KURSOVIKS"!