Роздрукувати сторінку

Visual Basic як навчальна дисципліна

« Назад

Visual Basic – це програмування та середовище для створення програмного забезпечення, розроблене та впроваджене спеціально для Microsoft.

Також Visual Basic називають ефективним засобом для розробки та реалізації прототипів програм для роботи з базами даних.

Visual Basic – це швидкий засіб створення програми для Windows з графічним інтерфейсом, характеризується простим синтаксисом, надає можливість компіляції в машинний код або інтерпретації в момент налагодження.

visual-basic

Навчальна дисципліна Visual Basic спрямована на отримання навичок програмування в середовищі VB.

Предметом вивчення є програмування Visual Basic, а об’єктом – методичні та технічні аспекти Visual Basic.

Метою вивчення VB є отримання знань та вмінь з програмування у Visual Basic як найбільш ефективного засобу об’єктна-орієнтовного програмування та базового компонента програм Microsoft.

Завданням вивчення дисципліни Visual Basic є вміння реалізовувати гілкові та циклічні алгоритми, навички роботи з масивами, об’єктами та зображеннями, а саме:

- надати можливість освоїти новий стиль програмування;

- навчити за допомогою VBA розширювати можливості офісних програм;

- освоїти VBS для використання у мультимедійних та WEB-додатках.

Visual Basic розроблений та впроваджений компанією Microsoft, зроблений як компонентно-орієнтовною та об’єктно-орієнтовною мовою програмування.

Попередниками цієї мови були Basic та QBasic, але VB більша швидка та зручна, має доступ до офісних додатків, плідно пов'язаний с операційної системою Windows.

Visual-Basic

Знайти більш зручну альтернативу Visual Basic достатньо важко, найкоротші строки створення програм, легкий у користуванні інтерфейс. Перш за все VB вирішує математичні, інженерні та розрахункові задачі, за допомогою нього розробляють бізнес-додатки, бази даних, Web-додатки, ігор тощо. Visual Basic входить до складу багатьох додатків, особливо в Microsoft Office.

Visual Basic призначений для вирішення прикладних задач інженерії. Наприклад, програма VB незамінна при обранні методу та алгоритму вирішення задач за допомогою сучасних комп’ютерних програм, при отриманні результатів, їх оцінці та поясненні. Звичайно, що вивчаючи таку дисципліну студент може стикнутися з рядом проблем вже на етапі складання плану курсової чи дипломної роботи, програмування на Visual Basic тощо.

Серед найбільш відомих фахівців Visual Basic можна назвати Стівена Буллена, Роба Боуви, Джона Гріна, а з вітчизняних, наприклад Слепцову Л.Д.

Цікаво, що вже в перші хвилини тестування тільки-но розробленої версії Visual Basic створення програми зайняло лише 8 хвилин. VB має особливе значення для компанії Microsoft тому що саме з базису цієї мови (Basic) почався трудовий досвід в області програмування у Білла Гейтса та Пола Аллена. Вже в 1989 році середовища були розподілені між компаніями і за Microsoft залишилась QuickBasic, який і переріс в подальшому в Visual Basic, а компанія Borland продовжила розробки у напрямку Pascal, який в подальшому переріс в Delphi. Популярність Visual Basic не випадкова, це проста та продуктивна мова програмування.

Треба зауважити, що вивчення Visual Basic дозволить студентові:

- ознайомитись з середовищем Visual Basic, загальними та додатковими об’єктами управління та контролю, методами та властивостями;

- розробляти ігрові та учбово-демонстративні програми;

- освоїти комп’ютерне моделювання;

- навчитися працювати з базами даних;

- оволодіти навичками використовування Visual Basic для спрощення роботи.

Чому ми пропонуємо замовити студентську роботу з VB у професіоналів? Досвід доводить, що:

- знання виконавців студентських робіт дозволяють витратити менше часу на її написання, а значить, і Ви отримаєте курсову роботу Visual Basic вчасно щоб встигнути підготуватися до захисту;

- довіривши написання роботи нам, Ви отримуєте позитивний відгук викладача;

- значно економите час та спокійно займаєтесь своїми справами.

Visual-Basic-для-студентів

Отже, чи робити курсову, контрольну, дипломну роботу Visual Basic самостійно, чи замовити її в ІЦ «KURSOVIKS» вирішувати лише Вам, але навіщо витрачати стільки часу, якщо можна замовити якісну роботу з VBA за лічені дні, відповідно отримати позитивну оцінку від викладача, зарекомендувавши себе розумним та відповідальним студентом.

З повагою ІЦ "KURSOVIKS"!