Роздрукувати сторінку

Веб-технології та веб-дизайн як навчальна дисципліна

« Назад

Веб-технології та веб-дизайн – навчальна дисципліна, яка займається вивченням практичного застосування мережевих ресурсів Інтернету для розробки, використання й підтримки користувацьких інтерфейсів для веб-сайтів.

Веб-технології – це усі можливі технології всесвітньої мережі.

Веб-дизайн – галузь дизайну, яка займається створенням і підтриманням веб-інтерфейсів засобами Інтернет-технологій.

Веб-технології-та-веб-дизайн

Сьогодні web-технології та web-дизайн розвиваються у таких напрямах: інформаційне наповнення й верстка веб-сторінок, графічний дизайн, створення й просування сайтів.

Предметом вивчення курсу Веб-технології та веб-дизайн є інформаційне середовище Інтернету.

Об’єктом предмета Веб-технології та веб-дизайн є персональні сайти, блоги, веб-додатки.

Завданням вивчення дисципліни Веб-технології та веб-дизайн є:

- розширення можливостей застосування Інтернет-технологій;

- розробка унікальних і оригінальних об’єктів інформаційного середовища Інтернету;

- хостинг розроблених об’єкт (сайту, блогу, веб-додатка тощо);

- реалізація маркетингової стратегії підприємства через власні веб-ресурси.

Метою вивчення дисципліни Веб-технології та веб-дизайн є формування у студентів естетичних умінь і навичок, спрямованих на раціональне, етичне й естетичне використання можливостей Інтернет-технологій для створення позитивного іміджу підприємства, установи, організації, окремої особи чи осіб через об’єкти інформаційного середовища.

До вивчення проблем веб-технологій та веб-дизайну у своїх працях зверталися зарубіжні учені П. Макнейл, Дж. Берд, Якоб Нільсен, Д. Роббінс, а також українські науковці Д.В. Бородаєв, А.Ю. Гончаров. Особливо ґрунтовними є праці Якоба Нільсена.

Курс-веб-технології-та-веб-дизайн

Для успішного опанування дисципліни Веб-технології та веб-дизайн потрібні ґрунтовні знання з таких предметів, як: інформатика та комп’ютерна техніка, інформаційні технології, дизайн, інформаційно-комунікаційні технології, веб-програмування.

Отже, навчальна дисципліна Веб-технології та веб-дизайн дає можливість студентам навчитись використовувати Інтернет-технології для розробки, просування та підтримки естетично оформлених й адаптованих до потреб користувачів відповідного рівня об’єктів інформаційної системи – офіційного сайту підприємства, установи, організації, персонального сайту посадової особи, блогу, веб-програм тощо.

Веб-технології та веб-дизайн – це навчальна дисципліна, у якій вдало поєднано динамічні можливості всесвітньої мережі із естетичним користувацьким баченням їх найраціональнішого застосування для задоволення потреб у самопрезентації та просуванню підприємств, установ, організацій на ринку провайдерів різноманітних товарів, робіт, послуг.

Веб-технології та веб-дизайн дають змогу зробити усі Інтернет-ресурси, якими ми користуємося, естетичними, ергономічними, динамічними й інтерактивними, зручними у застосуванні, інноваційними, максимально пристосованими до потреб найвибагливішого користувача мережі.

Предмет-веб-технології-та-веб-дизайн

Сучасний фахівець із веб-технологій та веб-дизайну, крім професійних умінь та навичок, повинен володіти тактом, мати естетичний смак, креативність, легко адаптуватися під клієнта-замовника, гнучко реагувати на бурхливі зміни в інформаційних технологіях. Адже такі веб-ресурси як сайт чи блог є так званим другим «обличчям» будь-якого суб’єкта господарювання чи посадової особи незалежно від сфери їх діяльності, уподобань та інтересів.

Звісно, що не кожен студент, опановуючи сучасну й актуальну на ринку праці спеціальність, має достатньо часу для написання різних наукових робіт. Як йому бути у такому випадку? Треба негайно звертатися в ІЦ KURSOVIKS, де можна швидко замовити курсову чи дипломну роботу з предмета Веб-технології та веб-дизайн та навіть купити якісно виконану фахівцями ІЦ КУРСОВІКС магістерську або дисертаційну роботу з курсу Веб-технології та веб-дизайн. Наші спеціалісти виконають Вашу роботи за Вас якісно, зручно, оперативно й вигідно.

З повагою ІЦ "KURSOVIKS"!