Роздрукувати сторінку

Оператор ПК як навчальна дисципліна

« Назад

Оператор ПК – це навчальна дисципліна, яка вивчає основи набору і обробки будь-якої інформації на комп'ютері, також вивчає введення в комп'ютер текстів і даних та сортування матеріалів.

Метою вивчення дисципліни Оператор ПК - є набуття знань про компоненти настільних та переносних комп'ютерів, основи роботи з різними програмами, навичок установки програмного і апаратного забезпечення, оновлень, усунення несправностей.

курс-Оператор ПК

У деяких випадках оператор ПК виконує арифметичні розрахунки, складає таблиці, зведення і т.п. Для такої роботи характерне довге нерухоме сидіння біля комп'ютера в одноманітній позі. Це один з головних мінусів професії. Посада оператора ПК можна розглядати як початкову сходинку в кар'єрі.

Основним завданням даного курси є підготовка до роботи на початкових позиціях в сфері інформаційних технологій при різних умовах:

• корпоративні або мобільні середовища, де часто потрібна особиста взаємодія з клієнтом. Сюди відносяться посади корпоративного інженера, ІТ-адміністратора, виїзного інженера та інженера по ПК;

• дистанційна робота, в якій особливе значення має взаємодія з клієнтами та їх навчання, а також проблеми, пов'язані з операційними системами і технологіями передачі даних;

• робота, пов'язана головним чином з обладнанням та в меншій мірі вимагає взаємодії з клієнтами.

Навчальний курс Оператор ПК призначений для слухачів, які бажають розпочати свою освіту або кар'єру у сфері ІТ, і дає їм можливість познайомитися з принципами роботи сучасних персональних комп'ютерів і комп'ютерних мереж, отримати теоретичні і практичні навички їх налаштування та обслуговування.

Методи навчання засновані на мотивації і активному залученні студентів до навчального процесу з використанням методичних матеріалів,

Оператор ПК повинен добре знати програми, в яких працює (Excel, Access та ін.). Повинен вміти швидко друкувати на клавіатурі, користуватися принтером і т.д.

Навчальний курс розширює і поглиблює навчальну програму з інформатики для загальноосвітньої школи. Навички, отримані в ході вивчення курсу можна відразу ж застосовувати на практиці - налаштовувати ІТ інфраструктур будинку, у школі або розглянути варіанти працевлаштування.

По закінченні курсу слухачі будуть підготовані до роботи на наступних посадах: ІТ-адміністратор, співробітник служби віддаленої техпідтримки, працівник технічного обслуговування на виїзді, інженер з обслуговування ПК, оператор центру обробки дзвінків та ін.

Даний курс не вимагає попередніх спеціальних знань, тому може бути вбудований в основну або додаткову освітню програму на початкових стадіях навчання слухачів в рамках освоєння базової комп'ютерної грамотності, курсів інформатики та інформаційних технологій.

Основну компетенцію, яка повинна бути сформована в студентів з даного курсу, можна сформулювати як здатність здійснювати типові операції по експлуатації, збірці, настройці і діагностиці персональних комп'ютерів, периферійних пристроїв і операційної системи.

Після закінчення курсу слухачі отримують навички виконання наступних завдань:

- давати визначення інформаційних технологій (ІТ) і описувати компоненти персонального комп'ютера (ПК);

- описувати процедури техніки безпеки і способи захисту обладнання і людей від нещасних випадків, пошкоджень і зараження;

- виконувати поетапну збірку настільного комп'ютера;

- пояснювати цілі планового технічного обслуговування і визначати елементи процесу пошуку та усунення несправностей;

- встановлювати операційну систему (ОС) й орієнтуватися в ній;

- налаштовувати комп'ютери для підключення к вже існуючої мережі;

- здійснювати оновлення або заміну компонентів портативних комп'ютерів в відповідно до потреб клієнта;

- описувати функції і характеристики мобільних пристроїв;

- встановлювати принтер і налаштовувати його для спільного використання;

- застосовувати базові принципи фізичної безпеки і безпеки програмного забезпечення;

- демонструвати високий рівень навичок спілкування та професійної поведінка при роботі із клієнтами.

Оператор-ПК

Таким чином, даний курс забезпечує докладне введення в галузь комп’ютерних технологій та глибоке вивчення персональних комп'ютерів, освоєння різноманітних програм та додатків, обладнання та операційних систем.

Ви хочете відпочити, але вам потрібно робити завдання з дисципліни Оператор ПК, це не проблема, адже навчальний центр КУРСОВІКС спеціально створений для того, щоб полегшити вам життя, адже у нас ви можете купити курсову роботу чи презентацію з курсу Оператор ПК і проводити вільний час на свій розсуд.

З повагою ІЦ "KURSOVIKS"!