Роздрукувати сторінку

Конструювання Web-сторінок, як навчальна дисципліна

« Назад

Конструювання Web-сторінок це:

1) предмет, що досліджує середовище створення веб-сторінок;

2) це галузь знань, яка охоплює увесь спектр робіт, пов’язаних із створенням об’єктів інформаційного середовища;

3) курс, що займається вивченням програм, призначених для розробки веб-сторінки як окремого елемента сайту, блогу та інших об’єктів мережі.

Методологія та технологія розробки веб-сторінок є предметом вивчення курсу Конструювання Web-сторінок. Засоби, що використовуються для розробки, оптимізації й використання веб-сторінки – це об’єкт предмета Конструювання Web-сторінок.

Конструювання-Web-сторінок

Оскільки предмет Конструювання Web-сторінок мають вирішальне значення для розробки універсальних веб-сторінок, які складають основу сайту підприємства, установи, організації як інструмента бізнесу, то це зумовлює ряд знань і умінь, якими має володіти спеціаліст цієї галузі, що й становить завдання вивчення дисципліни Конструювання Web-сторінок. Отож, фахівець з Конструювання Web-сторінок повинен знати:

- мови опису й методологію розробки веб-сторінок;

- послідовність розробки веб-сторінок, сайтів, блогів;

- інтерфейс прикладних програм, що використовуються для розробки веб-елементів інформаційного середовища.

Опанування дисципліни Конструювання Web-сторінок сприяє розвитку бази практичних умінь і навичок, спрямованих на:

- проектування й макетування веб-сторінки залежно від потреб і вимог замовника;

- створення унікального вигляду веб-елементів;

- насичення веб-сторінки додатковими елементами для надання їй оригінальності;

- конструювання сайтів на базі безкоштовних і спеціальних он-лайн-систем;

- здійснення адміністрування створених об’єктів інформаційного середовища.

Предмет-Конструювання-Web-сторінок

Метою вивчення дисципліни Конструювання Web-сторінок є опанування методів, прийомів і технології створення веб-сторінок.

Для того, щоб на високому рівні опанувати предмет Конструювання Web-сторінок, майбутньому спеціалістові цього напряму варто ґрунтовно знати такі дисципліни, як: інформатика та комп’ютерна техніка, програмування, комп’ютерні системи та мережі, основи проектування, основи моделювання, веб-дизайн, людино-комп’ютерний інтерфейс, основи права інтелектуальної власності, захист інформації в ІКС, мови програмування.

Спеціаліст у галузі веб-конструювання – це фахівець, який уміє створювати об’єкти інформаційного середовища, зокрема: проектувати структуру, здійснювати підбір шрифтів для текстових даних, дотримуватись сумісності кольорів при виборів кольорової гами. Кінцевий продукт діяльності цього фахівця – це веб-сторінка, яка є зрозумілою користувачам, має естетичний вигляд, є інформативною.

Цікаво, що перший у світі веб-сайт створив Тім Бернерс-Лі у 1991 році. Це, по суті, була веб-сторінка з описом технології створення сайтів.

Отже, важливість навчальної дисципліни Конструювання Web-сторінок зростає з кожним днем, адже сьогодні важко уявити будь-яке підприємство, установу, організацію, суб’єкт бізнесу без їх власних інформаційних ресурсів – сайтів, блогів, платформ, чатів, порталів. Саме завдяки чим ресурсам суб’єкт господарювання може заявляти про себе на ринку товарів, робіт, послуг, позиціювати себе й рекламувати власну діяльність.

Курс-Конструювання-Web-сторінок

Сьогодні веб-ресурс суб’єкта господарської діяльності або бізнесу – це не тільки друге «обличчя» установи, підприємства, організації, але й потужний засіб маркетингової діяльності.

Звісно, що не кожен студент, здобуваючи освіту, має достатньо часу для написання різних наукових робіт. Як знайти вихід із цієї ситуації? Треба негайно звертатися в ІЦ KURSOVIKS, де можна швидко зробити творчий звіт або курсову з курсу Конструювання Web-сторінок.

З повагою ІЦ "KURSOVIKS"!