Роздрукувати сторінку

Автоматизація бізнес-процесів як навчальна дисципліна

« Назад

Автоматизація бізнес-процесів – це навчальний предмет, що вивчає напрямок роботи про моделюванню бізнес-процесів для ефективної роботи підприємства.

Автоматизація бізнес-процесів – це явище, механізми якого дозволяють зменшити витрати виробництва та підвищити ефективність бізнесу.

Автоматизація бізнес-процесів – це відбірка програмних продуктів для забезпечення ефективного функціонування бізнес-системи.

Автоматизація-бізнес-процесів

Предметом навчального курсу є теоретичні та методологічні аспекти автоматизації бізнес-процесів, а об’єктом – засоби та методи автоматизації бізнес-процесів.

Метою вивчення курсу автоматизації бізнес-процесів є отримання знань та вмінь з моделювання, складання характеристик та дослідження бізнес-процесів, побудови додатків для автоматизації засобами комп’ютерних програм.

Завданнями курсу автоматизація бізнес-процесів є:

- навчитися розробляти виконавчі додатки на базі моделей бізнес-процесів;

- інтегрувати розроблені додатки в практику роботи підприємства;

- навчитися аналізувати та моделювати бази даних;

- працювати з новітніми комп’ютерними програмами за допомогою який можна створити робочі додатки.

Бізнес-процес

Історія автоматизації бізнес-процесів бере свій початок ще століття назад, хоча саме термін «автоматизація бізнес-процесів» з’явився лише у 90-і роки. Весь процес розвитку поділяється на три етапи:

- з 1920 до 1990 років характеризується аналізом засобів виконання робіт, раціоналізацією трудових ресурсів, моделювання на папері, низькою автоматизацією;

- 1990-і роки характерні появою програмного забезпечення для побудови діаграм та аналізу статистичних даних, реінжиніринг, розподілення розрахунків;

- 2000-і роки розробка програмного забезпечення орієнтовного на бізнес-процеси, системи управління бізнес-процесами, їх розподілення, інтегративне вдосконалення.

Автоматизація бізнес-процесів є досить популярним напрямком, яким займалися багато вчених, серед найвідоміших можна назвати М. Хаммера, Д. Чампи, Г. Сміта та П. Фінгара.

Автоматизація бізнес-процесів є логікою за допомогою якої відбувається діяльність, наприклад, обробка замовлень, статистика, розрахунок, систематизація даних тощо. Автоматизація допомагає вдосконалити роботу підприємств, збільшити продуктивність праці, покращити якість управління, контролювати фінансові потоки, моделювати бізнес-потоки. Автоматизація бізнес-процесів використовується як на молодих, так і досвідчених компаніях. Більш за все автоматизують такі процеси, як облік, договори, документообіг, лізинг та багато інших.

Цікавим є той факт, що багато часу фахівці віддавали перевагу автоматизованим системам все в одному, а сьогодні все більше цінується індивідуальний підхід, якісний функціонал.

Таким чином, при вивченні курсу Автоматизація бізнес-процесів студент отримує такі безцінні знання та навички як моделювання та перевірка відповідностей моделей вимогам програми, роботі з базами даних, їх моделювання, створює інтерфейс користувача, тестує додатки тощо.

Системи-оптимізації-бізнес-процесів

Отже, якщо Ви вивчаєте курс Автоматизація бізнес-процесів і Вам потрібна допомога в написанні студентської роботи, то звертайтеся до фахівців ІЦ «KURSOVIKS». Замовити курсову Автоматизація бізнес-процесів легко! Достатньо зв’язатися з нами будь-яким доступним Вам способом. Навіщо витрачати дорогоцінний час, якщо можна купити дипломну Автоматизація бізнес-процесів та отримати позитивний відгук.

З повагою ІЦ "KURSOVIKS"!