Роздрукувати сторінку

Нові технології навчання та виховання, як навчальна дисципліна

« Назад

Нові технології навчання та виховання – це навчальний предмет, який розглядає передові технології у сфері освіти, сучасні методи та прийоми навчання та виховання.

Мета курсу Нові технології навчання та виховання - показати, що в умовах сучасної освітньої політики значущими стають процес розвитку інноваційної практики, збагачення освітнього процесу за рахунок використання нових освітніх технологій (ОТ), які формують освітні та професійні компетенції, розвивають особистісні якості учнів.

курс-Нові-технології-навчання-та-виховання

Освітні та виховні технологія дозволяють ефективно вибудовувати процес навчання та виховання, керувати ним, отримувати результати відповідно до запланованих цілей.

 Спрямованість сучасних технологій на практику навчання, діагностичне цілепокладання, гарантоване досягнення цілей, відтворюваність дозволяють вирішувати проблеми, безпосередньо пов'язані з підвищенням якості освіти.

Завдання курсу Нові технології навчання та виховання:

1. визначити сучасну ситуацію в освіті;

2. ознайомити студентів з різними ОТ і забезпечити розуміння сутності та значущості сучасних технологій в освіті і включення їх у власну діяльність;

3. навчити використовувати сучасні ОТ в методичних розробках і практиці навчання і виховання;

4. дати чітке уявлення про використання продуктивної технологізації в організації освітньої діяльності;

5. розглянути психолого-педагогічні основи і можливості інтенсифікації процесу освіти;

6. вивчити алгоритми проектування та реалізації ОТ в умовах сучасної вітчизняного освіти і сформувати вміння щодо адекватного використання сучасних технологій навчання і виховання.

Навчальний курс Нові технології навчання та виховання відноситься до циклу дисциплін спеціалізації і покликаний сформувати відповідні знання в цій області, вміння і навички щодо їх використання на практиці.

В результаті вивчення дисципліни студент повинен:

-- Знати:

• основні положення технологічного підходу в освіті;

• види та типи технологій;

• принципи та характерні положення організації роботи учнів при застосуванні ТН;

• характер та принципи взаємодії педагога і учнів в процесі використання сучасних ОТ;

• основні положення і область застосування більшості продуктивних ОТ.

-- Вміти:

• формулювати цілі діяльності та ефективно використовувати ресурси для їх досягнення;

• приймати рішення, здійснювати керівництво інноваційними процесами;

• використовувати і самостійно проектувати педагогічні технології.

Нові-технології-навчання-та-виховання

Таким чином, в даному курсі головне місце відводиться теоретичному освоєнню і практичному оволодінню методами і технологіями, виробленню професійних умінь з організації всіх видів навчально-виховної діяльності на основі сучасних підходів.

Ви можете замовити дипломну роботу чи творчий проект з курсу Нові технології навчання та виховання на сайті інформцентру «Курсовікс». Своїх замовників ми супроводжуємо до захисту, наші автори підходять до виконання роботи відповідально і зі знанням справи. Якщо у вас виникли певні питання, Ви завжди можете зв'язатися з нами за безкоштовною консультацією по темі роботи, ми із задоволенням відповімо на Ваші запитання.

З повагою ІЦ "KURSOVIKS"!