Роздрукувати сторінку
Главная \ База готових робіт \ Готові роботи з гуманітарних дисциплін \ Гуманітарні дисципліни \ Комп’ютерні технології та системи видавничо-поліграфічних виробництв

Комп’ютерні технології та системи видавничо-поліграфічних виробництв, як навчальна дисципліна

« Назад

Комп’ютерні технології та системи видавничо-поліграфічних виробництв – навчальна дисципліна, яка вивчає впровадження інформаційних інновацій у видавничо-поліграфічну галузь.

Комп’ютерні технології та системи видавничо-поліграфічних виробництв – це предмет, що досліджує шляхи застосування інформаційних технологій при створенні видавничо-поліграфічної продукції.

Комп’ютерні технології та системи видавничо-поліграфічних виробництв – це курс, що займається дослідженням можливостей застосування комп’ютерних технологій у процесі створення й видання поліграфічної продукції.

Комп`ютерні-технології-та-системи--видавничо-поліграфічних-виробництв

Об’єктивна необхідність впровадження навчальної дисципліни Комп’ютерні технології та системи видавничо-поліграфічних виробництв зумовлюється не тільки розширенням сфер використання інформаційних технологій у різних галузях практичної діяльності людини, але й вимогами й пріоритетами, які диктує ринок поліграфічних робіт і послуг до об’єктів його обігу. Адже, як відомо, видавничо-поліграфічна продукція має відповідати певним стандартам і відображати рівень розвитку техніки, науки, освіти.

Предметом вивчення курсу Комп’ютерні технології та системи видавничо-поліграфічних виробництв є діяльність підприємств видавничо-поліграфічної галузі.

Способи й моделі застосування інформаційних технологій у діяльності суб’єкта поліграфічно-видавничої галузі становлять об’єкт предмета Комп’ютерні технології та системи видавничо-поліграфічних виробництв.

До завдань вивчення дисципліни Комп’ютерні технології та системи видавничо-поліграфічних виробництв можна віднести такі:

- поглиблення знань про інформаційні технології;

- опанування апаратного комплексу комп’ютерного обладнання, призначеного для виконання видавничо-поліграфічних робіт;

- вивчення особливостей застосування прикладного програмного забезпечення загального користування (текстові, табличні й графічні процесори) та прикладних програм спеціального призначення (пакети програм для комп’ютерної верстки) при виконанні різних видів видавничо-поліграфічних робіт;

- опанування методики використання апаратних і програмних ресурсів персонального комп’ютера або мережі для оптимізації роботи підприємств видавничо-поліграфічної галузі.

Курс-Комп`ютерні-технології-та-системи--видавничо-поліграфічних-виробництв

Оволодіння навичками роботи з комп’ютерним обладнанням і прикладними програмами, призначеними для реалізації завдань видавничо-поліграфічної галузі, - це мета вивчення дисципліни Комп’ютерні технології та системи видавничо-поліграфічних виробництв.

Міцну теоретичну та практичну базу знань, необхідних для опанування дисципліни Комп’ютерні технології та системи видавничо-поліграфічних виробництв, становлять такі предмети, як: математика, електротехніка, електроніка, інформатика та комп’ютерна техніка, інформаційно-комунікаційні технології, автоматизація комп’ютерних систем і мереж, проектування.

Цікаво, що вагомий внесок у впровадження та становлення дисципліни Комп’ютерні технології та системи видавничо-поліграфічних виробництв зробив вітчизняний науковець Гіковатий В.М., який є автором кількох десятків наукових робіт з автоматизації технологічних процесів видавничо-поліграфічного виробництва. Предмет Комп’ютерні технології та системи видавничо-поліграфічних виробництв є новим у системі підготовки кадрів вищих освітньо-кваліфікаційних рівнів.

Предмет-Комп`ютерні-технології-та-системи--видавничо-поліграфічних-виробництв

Отже, навчальна дисципліна Комп’ютерні технології та системи видавничо-поліграфічних виробництв сприяє модернізації видавничо-поліграфічного виробництва шляхом впровадження сучасного комп’ютерного обладнання й прикладного програмного забезпечення.

Звісно, що не кожен студент, здобуваючи освіту, має достатньо часу для написання різних наукових робіт. Як знайти вихід із цієї ситуації? Треба негайно звертатися в ІЦ Kursoviks, де можна швидко замовити аналіз статей або магістерську з курсу Комп’ютерні технології та системи видавничо-поліграфічних виробництв.

З повагою ІЦ "KURSOVIKS"!