Роздрукувати сторінку
Главная \ База готових робіт \ Готові роботи з гуманітарних дисциплін \ Гуманітарні дисципліни \ Робота кураторів академічних груп у вищому навчальному закладі

Робота кураторів академічних груп у вищому навчальному закладі, як навчальна дисципліна

« Назад

Модернізація професійної вищої освіти в країні вимагає суттєво підвищити ефективність та якість виховної роботи в вищих навчальних закладах, розвивати самостійну управлінську діяльність студентів під педагогічним керівництвом.

Кураторство сьогодні — це не тільки виконання соціальної ролі педагога і наставника, але і допомога в адаптації до студентської аудиторії, один до одного, допомога в соціалізації студентів.

діяльність-куратора

Виховна робота, як система діяльності куратора, представляє собою сукупність різних видів діяльності, форм, методів і засобів організації, що дозволяють реалізувати різні сторони виховання студентів.

Ця робота будується у відповідності з основною метою вищої школи — виховання особистості з розвиненою духовно-моральною культурою і громадянською позицією, з розвинутими пізнавальними інтересами і широкою ерудицією, сформованою потребою в організації здорового способу життя. Майбутній фахівець повинен бути адаптований до вимог середовища і здатний актуалізувати свій творчий потенціал.

У вищих навчальних закладах проблема організації ефективної діяльності куратора в академічних групах є актуальною. Раніше робота багатьох кураторів або зводиться до організації виховних заходів, або взагалі відсутня. Недостатньо розвивається самоврядування студентського колективу. Всі ці недоліки призводять до низького рівня розвитку колективів і неповного використання виховних можливостей навчальної групи. Як показує практика, іноді має місце установка на те, що студент — людина доросла. І це призводить до розуміння необхідності лише організаційної функції в роботі куратора групи: повідомити вчасно необхідну інформацію групі, допомога у виборі старости і т. д.

Робота-кураторів-академічних-груп-у-вищому-навчальному-закладі

Мета курсу. Під час вивчення курсу «Робота кураторів академічних груп у вищому навчальному закладі» розкриваються основи організації роботи куратора академічної групи, цілі та завдання його діяльності, шляхи їх досягнення, права і обов'язки куратора.

Дисципліна «Робота кураторів академічних груп у вищому навчальному закладі» визначає проблеми організації виховного процесу в університеті і конкретні рекомендації щодо змісту та практики роботи куратора.

 Завдання курсу — систематизувати інформацію, необхідну для діяльності кураторів студентських груп, запропонувавши в якості варіанти комплекс методичних матеріалів. При їх використанні необхідно враховувати особливості навчального закладу і кожної конкретної навчальної групи.

Традиційно діяльність куратора академічної студентської групи охоплює вирішення питань, пов'язаних з навчальним процесом ВНЗ, позаурочною діяльністю студентів, індивідуальними проблемами студентів, міжособистісними відносинами в групі, включенням студентів у соціально значиму і громадську діяльність.

Основи організації роботи куратора академічної групи, які розкриваються в даному курсі, а також методичні матеріали повинні сприяти підвищенню якості роботи кураторів і розвитку інтересу до цієї діяльності.

Даний предмет «Робота кураторів академічних груп у вищому навчальному закладі» відкриває серію завдань для кураторів академічних груп.

студентська-група

Свої роботи дослідженню дисципліни присвятили такі вчені: Богданова Р.У., Глубокова Є.Н., Кемурджіан Л.М. та ін.

Отже, якщо Вам не вистачає часу, і необхідно придбати дипломну роботу чи доповідь з курсу «Робота кураторів академічних груп у вищому навчальному закладі» пишіть у компанію ІЦ «KURSOVIKS». Ми радо Вам надамо допомогу в цьому.

З повагою ІЦ "KURSOVIKS"!