Роздрукувати сторінку
Главная \ База готових робіт \ Готові роботи з гуманітарних дисциплін \ Гуманітарні дисципліни \ Моделювання професійної підготовки та діяльності фахівця

Моделювання професійної підготовки та діяльності фахівця, як навчальна дисципліна

« Назад

Побудова моделі фахівця є актуальним завданням сьогодні, оскільки існуючі кваліфікаційні характеристики, розроблені в рамках професійних державних освітніх стандартів, не задовольняють дослідників процесу їх підготування.

Курс Моделювання професійної підготовки та діяльності фахівця – являє собою систему теоретичних знань про сутність і моделі конкурентоспроможної особистості, якості кваліфікованих спеціалістів, розглядає моделі професійних якостей і діяльності фахівця.

курс-Моделювання-професійної-підготовки-та-діяльності-фахівця

Метою курсу Моделювання професійної підготовки та діяльності фахівця є підготовка студентів до майбутньої професійної діяльності, шляхом моделювання діяльності, ознайомлення з поняттям «модель фахівця», його структурою, принципами побудови і акцентування уваги на її потреби в процесі проектування змісту його професійної підготовки, підготовка студента до вирішення різноманітної складності виконання професійних завдань, що є і метою, і засобом, необхідним для самоствердження людиною, як соціально-орієнтованої особистості.

Дисципліна дає відповідь на питання як працювати в трудовому колективі, розвиває уміння відстеження власних психологічних станів, вміння на практиці застосовувати рекомендації сучасної психології професійної діяльності.

Курс Моделювання професійної підготовки та діяльності фахівця спрямований на забезпечення успішного досягнення наступних основних цілей:

- аналіз характеру та змісту професійної соціальної діяльності фахівця і необхідних для успішного її виконання знань, умінь, навичок і особистісних якостей;

- встановлення обґрунтованих орієнтирів і критеріїв для проектуванні змісту навчання;

- формування і підтримка іміджу вузу і авторитету його диплому, надійне забезпечення його випускникам конкурентних вимог на ринку праці;

- сформувати уявлення про місце людини в процесі комунікації, а також про власну професійну позицію;

- навчити практично застосовувати рекомендації сучасної психологічної науки щодо підвищення ефективності міжособистісної і групової взаємодії.

Модель фахівця повинна служити лише своєрідним орієнтиром, але ніяк не категоричним імперативом для проектування, організації та практичної реалізації процесів його професійної підготовки, освіти, виховання і особистісного розвитку. Вона будується на основі результатів ретельного системного аналізу змісту і характеру майбутньої професійної діяльності спеціалістів і можливих тенденцій її еволюції. Тому модель повинна відображати основні вимоги до рівня виконання фахівцем усієї гами виробничих функцій і рішення сукупності типових завдань його професійної і соціальної діяльності.

Модель особистості фахівця визначає необхідні якості і властивості, знання, вміння та особливості, які необхідні для успішного оволодіння родом діяльності.

Моделювання-професійної-підготовки-та-діяльності-фахівця

Таким чином, вивчення вище згаданої дисципліни є необхідним у підготовці кваліфікованого фахівця, готового до практичної діяльності за обраною спеціальністю. Адже дисципліна націлена на формування навичок управління саморозвитком, формування компетенцій конкурентоспроможної особистості, затребуваної на ринку праці.

На нашому сайті ви можете придбати будь-яку роботу, різної складності з курсу Моделювання професійної підготовки та діяльності фахівця. Якщо ви хочете, щоб ваше завдання виконали професійні автори, без затримок і переплати, заходьте на сторінку Kursoviks і замовляйте курсову роботу чи доповідь з дисципліни Моделювання професійної підготовки та діяльності фахівця.

З повагою ІЦ "KURSOVIKS"!