Роздрукувати сторінку

Польська філологія, як навчальна дисципліна

« Назад

Курс Польська філологія вивчає польську мову, літературу і культуру.

Мета дисципліни Польська філологія - ознайомлення з основними проблемами польської філології.

Даний курс призначений для підготовки викладачів польської мови як іноземної в загальноосвітніх організаціях і освітніх організаціях середньо професійних освітніх закладів.

курс-Польська-філологія

В рамках даного курсу вивчення фундаментальних лінгвістичних і літературознавчих дисциплін супроводжується освоєнням психолог-педагогічного циклу, методик викладання філологічних дисциплін і проходженням педагогічної практики.

Вимоги до початкових знань – початковий рівень знань польської мови.

Пройшовши курс слухачі:

- будуть володіти польською мовою;

- отримають теоретичні знання про мову та методи її викладання;

- познайомляться з історією, культурою і літературою Польщі.

Теоретичний і практичний матеріал курсу розділений на декілька розділів.

Предмети вивчення польської філології:

- Сучасна польська мова (розширення словникового запасу, аналіз літературного тексту, розмовна та письмова мова);

- Граматика;

- Фонетика;

- Фонологія;

- Вступ до мовознавства;

- Країнознавство;

- Література;

- Лексикологія;

- Вступ до науково-дослідницької роботи;

- Стилістика;

- Основи перекладу;

- Вступ до історії мови.

Тексти для читання знайомлять студентів з історією і культурою Польщі. Даний розділ націлений в першу чергу на розвиток навичок лінгвістичного аналізу тексту і перекладу.

Вивчивши даний курс, студент отримає широкі знання в галузі історії польської та світової літератури, сучасної польської мови і її різновидів, культури мови, її розвитку, історії та лексикологічної різноманітності.

Освітня програма включає крім того і інші гуманітарні дисципліни: філософію і історію, а також дає можливість познайомитися з явищами сучасної культури.

Студент, що успішно пройшов курс може працювати не тільки вчителем польської мови, він також може знайти роботу в освітніх установах і закладах культури, неурядових організаціях та установах самоврядування.

Польська-філологія

Заняття курсу Польська філологія ведуться з використанням найсучасніших методів дидактики. Створюючи освітній процес, враховуються всесвітні освітні стандарти, використовуються сучасні технології (деякі заняття ведуться з використанням методик дистанційного навчання). Сучасна форма занять допоможе випускнику знайти роботу, а також покаже йому здатності гнучкого підходу до власного професійного зростання.

В освітню програму курсу включені такі дисципліни: історія польської літератури, знання про польську мову, поетика, допоміжні науки польської філології, лексикологія, лексикографія, історія польської мови, а також спеціалізовані дисципліни, такі як: теоретичні основи методики культурно-освітньої роботи, художнє виховання, способи популяризації культури в локальному середовищі і основи економіки управління культурою. Він познайомиться також з проблемами субкультур дітей і молоді.

Таким чином, пропонований курс має на меті розширити загально лінгвістичну підготовку студентів-філологів, збагатити їх ставлення до кревності слов'янських мов і своєрідності їх ладу, поглибити знання про походження, розвиток польської мови та її історичні зв'язки з іншими слов’янськими мовами.

На сайті учбового порталу КУРСОВІКС ви можете купити курсову роботу чи тези з курсу Польська філологія.

З повагою ІЦ "KURSOVIKS"!