Роздрукувати сторінку
Главная \ База готових робіт \ Готові роботи з гуманітарних дисциплін \ Гуманітарні дисципліни \ Мови народів Азії, Африки, аборигенних народів Америки та Австралії

Мови народів Азії, Африки, аборигенних народів Америки та Австралії, як навчальна дисципліна

« Назад

Дисципліна Мови народів Азії, Африки, аборигенних народів Америки та Австралії – вивчає проблеми минулого, сьогодення і майбутнього мов народів Азії, Африки, аборигенних народів Америки та Австралії.

Загальна мета курсу Мови народів Азії, Африки, аборигенних народів Америки та Австралії – сформувати загальну мовну базу, необхідну для вивчення приватних лінгвістичних дисциплін.

курс-Мови-народів-Азії,-Африки,-аборигенних-народів-Америки-таАвстралії

Конкретні завдання курсу Мови народів Азії, Африки, аборигенних народів Америки та Австралії:

- ознайомлення з основоположними принципами і засадами систематизації і класифікації мов світу;

- придбання студентами глибоких знань з проблематики походження мов народів Азії, Африки, аборигенних народів Америки та Австралії та її внутрішньої структури;

- ознайомлення з культурою носіїв цих мов;

- осмислення специфіки вище згаданої групи мов як суспільного явища, розгляд її основних функцій;

- ознайомлення з існуючими провідними лінгвістичними теоріями і концепціями в галузі визначених мов;

- визначення загальних рис даних мов;

- висвітлення уявлень про багаторівневу структуру даних мов: їх фонетику і фонологію, лексику і фразеологію, словотвір і граматику (морфологія і синтаксис).

У той же час дана базова загальнокультурна дисципліна крім мовних характеристик включає в себе звернення до етнічних проблем різних зарубіжних регіонів світу: Європи Азії, Африки, Америки, Австралії. Мови, визначені курсом, потребують абсолютно окремого розгляду (проте з урахуванням всіх взаємозв'язків з іншими мовами).

Разом з тим, звертаючись до більш-менш докладного розгляду предметної області курсу, студент неминуче потрапляє у всілякі пастки і клубки протиріч. Вони зазвичай пов'язані як з досить неоднозначним розвитком даної дисципліни і на Заході, і в нашій країні, так і зі складним переплетінням процесів щільної і постійної взаємодії факторів глобальної інтеграції та локальної автономії (феноменом, іноді званим глокалізація). В результаті наукове осмислення основних розділів курсу відразу ж натрапляє на різні трактування базових понять і термінів, а також неадекватність існуючих теоретичних висновків сучасних умов. Тому матеріал курсу побудований на досить детальному аналітичному огляді основних напрямків і питань становлення та розвитку визначених мов.

Крім цього в курсі, так чи інакше, зачіпаються основні теоретичні проблеми етнології носіїв мов, пов'язані з процесом соціокультурного розвитку людства чи знанням культурного розмаїття і культурних смислів діяльності людини і створюваних ним різних соціальних коаліцій.

Мови-народів-Азії,-Африки,-аборигенних-народів-Америки-таАвстралії

Отже, дана дисципліна дає загальні уявлення про вище згадані мови, визначає їх основні характеристики та класифікації, що необхідно для подальшого вивчення окремих мов даного ареалу.

Учбовий портал Курсовікс з радістю допоможе вам виконати ваше письмове завдання з дисципліни Мови народів Азії, Африки, аборигенних народів Америки та Австралії. Гарантуємо високий рівень написання робіт, використання найновішої літератури та оперативність у виконанні. Замовляйте диплом чи доповідь з дисципліни Мови народів Азії Африки аборигенних народів Америки та Австралії тільки в ІЦ Курсовікс!

З повагою ІЦ "KURSOVIKS"!