Роздрукувати сторінку
Главная \ База готових робіт \ Готові роботи з гуманітарних дисциплін \ Гуманітарні дисципліни \ Культура усного і писемного мовлення китайської мови

Культура усного і писемного мовлення китайської мови

« Назад

Культуру мови можна вважати найголовнішим показником культури взагалі. Тому досконалості мови і манер немає меж. Мало навчитися уникати мовних помилок, треба постійно розширювати словниковий запас, вміти чути опонента, розуміти його, поважати його думку, освоїти навики правильно підбирати слова до кожної ситуації.

Культура мови - це, перш за все, духовна культура людини і рівень її загального розвитку, як особистості; вона свідчить про цінності духовної спадщини і культурних надбань людства.

китайська-мова

Курс Культура усного і писемного мовлення китайської мови – вивчає особливості динамічної взаємодії різних способів мовного вираження китайською мовою залежно від умов спілкування.

Мета курсу Культура усного і писемного мовлення китайської мови – допомогти студентам вдосконалити мовні навички щодо китайської мови та підвищити рівень комунікативної компетентності.

Сучасна людина має уважно ставитися до своєї мови. Наша мова була і залишається основним способом комунікації. Для того щоб успішно взаємодіяти з іншими людьми в найрізноманітніших сферах нашого життя, потрібно пам'ятати про те, що важливо не тільки що ми говоримо, а й як ми говоримо.

Култура-усного-та-писемного-мовлення-кутайської-мови

Завдання курсу Культура усного і писемного мовлення китайської:

- розглянути загальні проблеми культури китайської мови;

- ознайомитися з компонентами, які складають і визначають культуру мови в цілому і китайської мови, зокрема;

- вивчити набір мовних засобів і ряд комунікативних ситуацій, в яких реалізуються ці мовні засоби;

- описати фонетичні, лексичні та лексико-фразеологічні виразні засоби китайської мови;

- показати закономірності використання мовних одиниць, варіантів, синонімічних засобів вираження відповідно до умов і цілей комунікації;

- охарактеризувати нормативний, комунікативний і етичний рівні культури мовлення;

- дати поняття про орфографічні, пунктуаційні, лексичні, граматичні норми китайської мови;

- розглянути ортологічний аспект (правильність мови) та комунікативний аспект культури мовлення китайської мови;

- ознайомитися з функціональними стилями мовлення: наукова письмова та усна мова, офіційно-ділова письмова та усна мова, професійна та ін.;

- висвітлити взаємозв'язок стилістики, культури мови і риторики.

Насправді мова і пов'язаний з нею етикет - складний інструмент, що допомагає налагодити спілкування, встановити контакт (особливо в ділових колах), підвищити продуктивність бесіди, залучити на свою сторону масову аудиторію під час публічного виступу.

Культура мови безпосередньо пов'язана з поведінкою мовця. Вибір слів і манери говорити налаштовують співрозмовника на необхідний лад і будують поведінку. Буває, що потрібно стежити за кожним сказаним словом і зважувати їх перед тим, як вимовити.

курс-Култура-усного-та-писемного-мовлення-кутайської-мови

У ділових колах по мові співрозмовника судять не тільки про нього самого, але і про компанію, яку він представляє. Тому мовний етикет в таких ситуаціях або допоможе зробити кар'єру, або зруйнує її.

Таким чином, курс Культура усного і писемного мовлення китайської мови є важливою і актуальною дисципліною, адже успішне спілкування іноземною мовою не можливе без знання основ мовної культури, яка є необхідністю для кожної сучасної людини.

З повагою ІЦ "KURSOVIKS"!