Іноземна мова (італійська). Італійська мова, як навчальна дисципліна
« Назад Італійська мова є другою мовою за поширеністю у Європейському Союзі третьою – у світі, вважається другою мовою за милозвучністю після української, виступає робочою мовою Ватикану, офіційною мовою Мальтійського ордену, вона відома як мова музики, використовується у музичній термінології і опері. Тому вивчення італійської має важливе значення для комунікації при відвідуванні закордонних країн та в подальшій професійні діяльності, адже сьогодні знання іноземної мови відіграє важливе значення для отримання престижної та високооплачуваної роботи.
Метою освоєння дисципліни Іноземна мова (італійська). Італійська мова є формування просунутого рівня іншомовної комунікативної компетенції в результаті подальшого вдосконалення володіння італійською мовою для здійснення професійної та наукової діяльності в іншомовному середовищі.
Досягнення зазначеної мети вимагає вирішення наступних завдань: - сформувати у студентів навички комунікативної компетенції, що дозволить їм використовувати формальні засоби для створення граматично і фонетично правильних, значущих висловлювань на італійській мові; - розуміти і передавати інформацію в зв'язкових, логічних та аргументованих висловлюваннях; - планувати свою мовну і немовну поведінку адекватно щодо завдань спілкування; - долати можливий дефіцит мовних знань за допомогою загальнокультурних іншомовних умінь, а також уявлень про «картині світу», властиву носію італійського мови; - удосконалення навичок читання наукової літератури по спеціальності з метою створення вторинного тексту (реферату, анотації, тез); - розвиток навичок передачі сенсу оригінального іншомовного тексту з дотриманням норм рідної мови; - закріплення навичок володіння монологічного та діалогічного промовою в ситуаціях наукового та професійного спілкування; - удосконалення навичок анотування і реферування наукової літератури іноземною мовою; - закріплення знань про фонетичні, лексичні, граматичні і стилістичні особливості мови наукової і побутової комунікації; - удосконалення навичок володіння прийомами спілкування і структурування дискурсу з метою передачі фактичної інформації, емоційної оцінки повідомлення і формування інтелектуальних відносин.
У даному курсі враховується орієнтація слухачів, вдосконалення наявних мовних компетенцій шляхом формування і розвитку знань, умінь і навичок в області роботи з іншомовними джерелами інформації професійного і академічного характеру. По завершенні вивчення дисципліни студенти повинні: -- Знати: - норми літературної вимови досліджуваної іноземної мови; - граматичну систему, морфологію і синтаксис іноземної мови; - Загальновживану і літературну лексику італійської мови; - прийоми і методи міжкультурної комунікації; - особливості подання інформації італійською мовою, результатів наукової діяльності в усній і письмовій формі при роботі в міжнародних колективах; - методи і технології комунікації даною мовою. -- Вміти: - слідувати нормам спілкування, прийнятим в італійській культурі на побутовому та офіційному рівнях. -- Володіти: - різними методами, технологіями і типами комунікацій іноземною мовою при здійсненні професійної діяльності в міжнародних колективах.
Таким чином, в результаті вивчення курсу, студенти зможуть ознайомитися з основними реаліями і характеристиками країни мову, якої вивчали, тобто Італії, здобути теоретичні знання італійської мови та практичні навики її вживання. З повагою ІЦ "KURSOVIKS"! |