Аналіз фінансової звітності, як навчальна дисципліна
« Назад Дисципліна "Аналіз фінансової звітності" є однією із спеціальних економічних дисциплін і спирається на теоретичні основи таких дисциплін, як економічна теорія, право, ціноутворення, світова економіка, статистика, менеджмент, маркетинг, бухгалтерський облік та ін. Цілі дисципліни: придбання сукупності теоретичних знань про концептуальні засади фінансової звітності, методи аналітичної обробки даних і практичних навичок щодо проведення аналізу фінансової звітності організацій різних сфер діяльності з метою прийняття відповідних управлінських рішень. Важливим аспектом закріплення отриманих знань є отримання практичних навичок. Обов'язковою умовою успішного вивчення є систематична самостійна робота студентів з сучасною діючою системою нормативного регулювання бухгалтерського обліку, цивільного законодавства. Завдання дисципліни: - розуміння сутності бухгалтерської фінансової звітності; - оцінки інформативності фінансової звітності: -- впливу на інформативність звітності орієнтації на міжнародні стандарти бухгалтерського обліку; -- читання основних форм звітності; -- розробки аналітичних форм звітності; -- використання результатів аналізу звітності при стратегічному та поточному плануванні і управлінні. Дисципліна відноситься до варіативної частини структури бакалаврату по напрямку «Економіка» і є дисципліною за вибором профілю «Бухгалтерський облік, аналіз і аудит».
Для успішного опанування дисципліни «Аналіз фінансової звітності», студент повинен: 1. Знати: - основні принципи та правила ведення бухгалтерського обліку активів, зобов'язань, витрат, фінансового результату, капіталу комерційних організацій; - систему збору, обробки та підготовки інформації фінансового та управлінського обліку і складання бухгалтерської звітності. 2. Вміти: - вирішувати стосовно до конкретної ситуації питання оцінки об'єктів бухгалтерського обліку, облікової реєстрації інформації з метою подальшого її подання фінансової звітності та використання в процесі прийняття рішення; - грамотно інтерпретувати і застосовувати нормативні документи, що регламентують правові, облікові та податкові аспекти діяльності організацій щодо окремих об'єктів бухгалтерського обліку. 3. Володіти: - навичками аналізувати проблемні ситуації та визначати належну базу для оцінок з метою формулювання проблем і знаходження шляхів їх вирішення. Дисципліна «Аналіз фінансової звітності» є основою для проходження переддипломної практики та написання науково-дослідницької роботи. В результаті освоєння компетенції студент повинен володіти: - уявленнями про відносність звітних показників та вплив методів оцінки об'єктів бухгалтерського спостереження на загальну оцінку майнового і фінансового положення господарюючого суб'єкта; - навичками обробки облікової інформації про об'єкти бухгалтерського спостереження з метою подальшого її подання бухгалтерській (фінансовій) звітності; сучасними методиками проведення аналізу фінансової звітності.
Свою увагу становленню та розвитку курсу приділяли такі науковці: Шеремет А.Д., Негашев Є.В. та ін. Отже, якщо Вам необхідно купити курсову роботу чи магістерську з курсу «Аналіз фінансової звітності» звертайтесь у компанію ІЦ «KURSOVIKS». Колектив висококваліфікованих спеціалістів Вам швидко та за помірну ціну допоможе у цьому. З повагою ІЦ "KURSOVIKS"! |